მოიგეთ საახალწლოდ განუმეორებელი პრიზები!
ბიზნესი & ეკონომიკა - 10:00, 28 Dec, 2015     1336
ამ ახალ წელს თქვენი სურვილები აუცილებლად აგიხდებათ! ამაში კი, მანიმენი დაგეხმარებათ! სწრაფი ონლაინ სესხების კომპანია MoneyMan-მა საახალწლო გათამაშება დაიწყო, რომლის ფარგლებშიც ყველასათვის სასურველი პრიზები დააწესა:
2 კაციანი საგზური ევროპაში - გამარჯვებული თავად ირჩევს სასურველ საგზურს შემოთავაზებული ვარიანტებიდან;
ტექნიკის სახლის ვაუჩერი - გამარჯვებულს გადაეცემა სასაჩუქრე ვაუჩერი და მომხმარებელი თავად წყვეტს, თუ რისი შეძენა სურს;
ინკოგნიტო საჩუქარი - გამარჯვებულმა თავად უნდა გადაწყვიტოს რა საჩუქარი გაუხარდებოდა ყველაზე მეტად.
გსურთ მოიგოთ?!
ეს ძალიან ადვილია! გათამაშებაში მონაწილეობის მისაღებად მხოლოდ ორი რამ არის საჭირო:
1. განაცხადის გაკეთება სესხზე პრომო-კოდით 2016 - თანხას თავად ირჩევთ 50-დან 1200 ლარამდე; არ აქვს მნიშვნელობა სესხი დამტკიცდება თუ არა! მოსაგებად სესხზე აპლიკაციის შევსებაც საკმარისია!
2. მანიმენის ფეისბუქ გვერდზე კომენტარის გაკეთება იმის შესახებ, თუ რომელი საჩუქრის მიღება გაგახარებდათ ყველაზე მეტად და რატომ! კომენტარი დატოვეთ შემდეგ ბმულზე: http://bit.ly/WIN2016
გათამაშებაში ჩართვა შესაძლებელია როგორც ახალი, ასევე მანიმენის არსებული მომხმარებლებისთვის! ამისათვის დაგჭირდებათ მხოლოდ 5 წუთი, რომელიც ნამდვილად ღირს ზემოთ ჩამოთვლილი პრიზების მოსაგებად! ასე რომ, ნუ დააყოვნებთ! ჩაერთეთ გათამაშებაში ახლავე და აისრულეთ სურვილები საახალწლოდ!
გამარჯვებული 30 დეკემბერს გამოვლინდება. დეტალური ინფორმაცია გათამაშების შესახებ იხილეთ: http://bit.ly/MM-SACHUQARI
დამატებითი ინფორმაციისთვის დაუკავშირდით მანიმენს ცხელ ხაზზე: +995 322 470017 ან Facebook-ზე: https://www.facebook.com/MoneyMan.ge/
ნუ გადადებთ ცხოვრებას ხელფასამდე, აისრულეთ სურვილები დღესვე!