„ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ ისნის რაიონში, წყალსადენის მაგისტრალის ახალ მონაკვეთს ექსპლუატაციაში გაუშვებს
ბიზნესი & ეკონომიკა - 18:37, 27 Dec, 2015     1735
უახლოეს მომავალში, ისნის რაიონის მოსახლეობის წყალმომარაგება მნიშვნელოვნად გაუმჯობესდება. კომპანია “ჯორჯიან უოთერ ენდფაუერმა“, კობარეთის ქუჩაზე წყალსადენის 600 მმ-იან მაგისტრალზე სარეაბილიტაციო სამუშაოები უკვე დაასრულა. მაგისტრალის 350-მეტრიანი ახალი მონაკვეთის ექსპლუატაციაში გაშვების სამუშაოებს კომპანია ხვალ დილიდან დაიწყებს.
სამუშაოების ჩაატარების მიზნით, ხვალ, 28 დეკემბერის 10:00 საათიდან 29 დეკემბერის 11:00 საათამდე წყალმომარაგება შეუწყდება ისნის რაიონში: ქეთევან დედოფლისა და მოსკოვის გამზირების ნაწილს, მეველის, გუდარეხის, აბუსერისძე ტბელის, აწყურის, კობარეთის, ლეჰ კაჩინსკის, თელავის, და მათ მიმდებარე ქუჩებს.
„ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ შექმნილი დისკომფორტისთვის ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს და შეეცდება სამუშაოების ჩატარება შესაძლებლად მოკლე დროში დაასრულოს.
წყალმომარაგების შეწყვეტისა და აღდგენის თაობაზე ინფორმაციას “ჯორჯიან უოთერ ენდ ფაუერი“ მომხმარებელს წინასწარ, SMS-შეტყობინების მეშვეობით მიაწვდის. ინფორმაციის მოძიება ასევე შესაძლებელი იქნება კომპანიის ოფიციალურ Facebook-გვერდსა და ვებგვერდზე http://gwp.ge/ka/dagegmili/ ასევე, ნებისმიერ მომხმარებელს შეუძლია მიმართოს კომპანიის ცხელ ხაზს ( 2 93 11 11 ) და ვებგვერდის ინტერნეტ-ჩეთს.