MoneyMan.ge - ყველაზე მარტივი გამოსავალი!
ბიზნესი & ეკონომიკა - 10:10, 26 Dec, 2015     1521
ფული სასწრაფოდ გჭირდება და სასოწარკვეთილი ურეკავ მეგობრებს სასურველი თანხის შესაგროვებლად? პრობლემის გადაჭრა ბევრად უფრო მარტივად და სწრაფად შეგიძლია მანიმენის დახმარებით!
სწრაფი ონლაინ სესხების კომპანია, MoneyMan.ge 15 წუთში დაგირიცხავს სასურველ თანხას პირად ანგარიშზე, e-Money-ის ელ.საფულეზე ან UniPay-ის სალაროში, საიდანაც ნაღდი ფულით შეძლებ თანხის გამოტანას. MoneyMan უკვე დაეხმარა ათასობით მომხმარებელს და მათი რიცხვი დღითიდღე იზრდება. გაეცანი კომპანიის უპირატესობებს და მიიღე სასურველი თანხა საუკეთესო პირობებით:
· იხდი მხოლოდ იმ დღეების პროცენტს, როცა თანხით სარგებლობ! მაგ. თუ გაქვს მანიმენის სესხი 31 დღით გამოტანილი, მაგრამ 20 დღეში შეძლებ მის დაფარვას, მაშინ მხოლოდ 20 დღის პროცენტს გადაიხდი.
· უკეთესი პირობები ლოიალურ მომხმარებლებს! პირველ სესხზე შეგიძლია მოითხოვო 500 ლარი 5-დან 31 დღის ვადით. ყოველ შემდგომ სეხზე კი პირობები უმჯობესდება. პროცენტი მცირდება თანხა და ვადა კი იზრდება.
· სასურველ თანხას 15 წუთში იღებ! სახლიდან გაუსვლელად, ინტერნეტში ჩართული ნებისმიერი მოწყობილობით ავსებ განაცხადს და იღებ სასურველ თანხას პირად ანგარიშზე ან ნაღდი ფულით.
· საუკეთესო ბონუსური სისტემა და თანხის უფასოდ მიღების შესაძლებლობა! შეგიძლია დააგროვო ბონუსები და დახარჯო ისინი პროცენტის დასაფარად, თანხის გადასავადებლად ან შემდეგ დონეზე გადასასვლელად. მაგ. თუ მოიწვევ მეგობარს, რომელსაც სესხი დაუტკიცდება - მიიღებ 25 ლარის ბონუს ქულას.
· შეგიძლია სესხის გადავადება! - თუ დროულად ვერ ასწრებ სესხის დაფარვას მარტივად შეძლებ მის გადავადებას 7, 14, 21 ან 28 დღით! ეს საუკეთესო გამოსავალია როცა ხელფასი იგვიანებს და სესხის დროულად დასაფარი საკმარისი თანხა არ გვაქვს.
· საინტერესო აქციები და გათამაშებები! - მანიმენი მუდმივად ანებივრებს თავის მომხმარებლებს და სთავაზობს განსაკუთრებული პრიზების მოგების შესაძლებლობას. იხილეთ მიმდინარე საახალწლო გათამაშება: http://bit.ly/MM-SACHUQARI
· MoneyMan თბილისი მოლშიც დაგელოდება! - თუ სახლიდან ვერ ახერხებ სესხზე განაცხადის შევსებას, პრობლემა მარტივად მოგვარდება. მანიმენის წარმომადგენელები 31 დეკემბრამდე თბილისი მოლში 10-დან 22 საათამდე დაგელოდებიან და განაცხადის შევსებაში დაგეხმარებიან!