უმაკიაჟო ალა პუგაჩოვას გარეგნობამ თაყვანისმცემლები შოკში ჩააგდო (ფოტოები)
ეს საინტერესოა - 18:53, 29 Nov, 2017     11592
სოციალურ ქსელში აქტიურად ვრცელდება რუსული ესტრადის ვარსკვლავის ალა პუგაჩოვას ვიდეო სადაც 68 წლის მომღერალი თავის ჯვრისწერის შესახებ საუბრობს. ჟურნალისტებმა ინტერვიუ ალა პუგაჩოვასთან ერთ-ერთ ეკლესიასთან ჩაწერეს, მომღერალი კამერების წინ მაკიაჟის გარეშე და თავსაფრით გამოჩნდა, მისმა გარეგნობამ თაყვანისმცელების აზრთა სხვადასხვაობა გამოიწვია, ზოგიერთის აზრით მომღერალი ავადაა, ზოგიერთის შეფასებით კი ის ასაკის შესაბამისად გამოიყურება.
ინტერვიუს დროს პუგაჩოვამ ავადმყოფობის შესახებ გავრცელებული ჭორები უარყო და თავისი ჯვრისწერის შესახებ ისაუბრა, მომღერალმა ის მიზეზები დაასახელა , რის გამოც მაქსიმ გალკინთან ჯვრისწერა გადაწყვიტა. პუგაჩოვას თქმით 6 წლიანი თანაცხოვრების შემდეგ ის საბოლოოდ დარწმუნდა, რომ მაქსიმ გალკინი სწორედ ის ადამიანია, ვისაც მთელი ცხოვრება ელოდა, ამიტომ მეუღლეებმა თავისი კავშირის ღვთის წინაშე დადასტურებაც გადაწყვიტეს:
„ეს გაცნობიერებული ნაბიჯია და არა სპონტანური. ეს გავაკეთე ბავშვებისთვის, ქმრისთვის, რომელმაც ჯვარი პირველად დაიწერა,. ეს ჩემთვის ძალიან მნიშვნელოვანი ნაბიჯია. ჯვრისწერა საღვთო საიდუმლოა და მე ამაზე ბევრ ლაპარაკს არ ვაპირებ.“- განაცხადა პუგაჩოვამ.