28 ნოემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძიწარმატებული დღე ელით ცნობისმოყვარე და კომუნიკაბელურ ნიშნებს. კარგი დღეა სწავლის დასაწყებად, გამოცდის ჩასაბარებლად.
ყური დაუგდეთ უფროსების რჩევას. მოერიდეთ ავანტიურას, ძვირად ღირებული ნივთების შეძენას, ფულზე თამაშს.
დაკვირვებულად იმოქმედეთ. მოერიდეთ თაღლით ადამიანებთან ურთიერთობას. მოიმატებს სურვილი, რომ მიაღწიოთ წარმატებას, დაიმსახუროთ გავლენიანი ადამიანის შექება.
გარშემო მყოფები გავლენის ქვეშ მოგაქცევენ. მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს ნუ მიიღებთ დამოუკიდებლად. გაგიმძაფრდებათ ინტერესი მოგზაურობებისა და სულიერი ლიტერატურისადმი.
კარგი დღეა კონფერენციების, გამოკითხვების მოსაწყობად. დაგეგმეთ შეხვედრა, რომელიც წარსულში გადაგედოთ. საქმიანი კონტაქტების მიმართ მეტი ყურადღება გმართებთ.
დაკვირვებულად იმოქმედეთ, რათა შეცდომები არ დაუშვათ. ნუ ენდობით საეჭვი პირებს. დახმარება ერთგულ მეგობრებს სთხოვეთ.
იღბალი გწყალობთ და ნებისმიერ საქმეში წარმატება გელით. მოსალოდნელია შეხვედრა ძველ მეგობრებთან. მოერიდეთ გაურკვეველ სიტუაციებს.
მეგობრებს აყოლილი სისულელეს ნუ ჩაიდენთ. გული მხოლოდ ერთგულ ადამიანებს გადაუშალეთ. სხვა დღისთვის გადადეთ საყიდლები და ფინანსური ოპერაციები.
იყავით დაკვირვებული და დაიცავით საკუთარი უფლებები. მეგობრულ გარემოში შეხვდით საქმიან პარტნიორებს. შეიძლება აღადგინოთ ურთიერთობა ძველ ნაცნობებთან.
ცნობისმოყვარეობის მსხვერპლი გახდებით. სხვების გამო ხშირად მოგიწევთ საქმის გვერდზე გადადება. ნუ აიყვანთ სამსახურში ახალ თანამშრომლებს, საქმე გამოცდილებს გადაუნაწილეთ.
აღადგინეთ კავშირები, განაახლეთ შემოქმედებითი იდეების განხორციელება. დღეს ცოდნა და გამოცდილება უნდა გაუზიაროთ ბავშვებს. შეიძლება ძველ გეგმებსაც დაუბრუნდეთ.
მოერიდეთ ინტრიგებს, საეჭვო ადამიანებთან ურთიერთობას. ნუ გაუმხელთ გარშემო მყოფებს საიდუმლოებებსა და თქვენს სისუსტეებს.