15 ნოემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
დღეს თავგადასავლების გარეშე მოიწყენთ. ნუ იქნებით ზედმეტად შემტევი. გამოავლინეთ კარგი მანერები. თუ არ გსურთ პარტნიორების დაკარგვა, ნუ იკამათებთ მათთან.
მოერიდეთ უსიამოვნო საუბარს გარშემო მყოფებთან; იყავით დიპლომატიური. კარგი დღეა ფინანსური და სატრანსპორტო საკითხების მოსაგვარებლად.
კამათი და აზრთა გაცვლა-გამოცვლა კარგია, მაგრამ დიპლომატია და თავდაჭერილობა ნუ დაგავიწყდებათ. დღეს თქვენთვის მოუგვარებელი პრობლემა არ არსებობს.
უამრავი საქმე გაქვთ. ერთი პროექტი რამდენიმე ახალს წარმოქმნის. კარგი დღე ელით ტურისტულ, ვეტერინალურ და სამედიცინო სფეროში მომუშავეებს. გარშემო მყოფებთან მეგობრული და არა მბრძანებლური ტონით ისაუბრეთ.
კარგი დღეა რომანტიკული თავგადასავლისა და მოგზაურობისთვის. თუ რამეში დარწმუნებული ხართ, დაიცავით საკუთარი პოზიცია, მაგრამ დილომატიურად.
დღეს თქვენ გარშემო მომხდარ მოვლენებზე თვალს ვერ დახუჭავთ; შეიძლება მოვლენებში ჩაერთოთ კიდეც. განსაკუთრებულ ყურადღებას საჭიროებს საოჯახო და პარტნიორული თემები, პოლიტიკა.
მეტად გამოავლინეთ დიპლომატის, შუამავლის როლი. იყავით კეთილგანწყობილი და გაწონასწორებული პარტნიორების მიმართ.
ფულის დახარჯვა რომანტიკის ან სასიამოვნო საყიდლის გამო მოგიწევთ. გაგიმძაფრდებათ ინტერესი ეგზოტიკური კერძების მიმართ.
ნუ შეეჭიდებით საქმეს, რომელსაც ეჭვებს და კითხვის ნიშნებს ბადებს. გაუზიარეთ გარშემო მყოფებს ცოდნა, ფული... მოერიეთ საკუთარ გრძნობებზე ხმამაღლა საუბარს.
თქვენ გარშემო ცვლილებებია მოსალოდნელი (პოლიტიკური, კარიერული). იყავით საქმის კურსში. შეიძლება ვერ შეიკოთ თავი და ჩაერთოთ დისკუსიაში.
მეცნიერებებისა და საზოგადო ცხოვრებისადმი მოიმატებს თქვენი ინტერესი. კარგი დღეა ძველი პროექტების აღსადგენად, საქველმოქმედო აქციის მოსაწყობად. შეიძლება განახლდეს ძველი სასიყვარულო კავშირი.
მოერიდეთ ფიზიკურ და ემოციურ გადაღლილობას. უსიამოვნებების თავიდან ასაცილებლად ნუ ხართ სენტიმენტალური, გაღიზიანებული. მეტი ყურადღება მიაქციეთ დეტალებს, მინიშნებებს.