14 ნოემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
სიმშვიდე შეინარუნეთ. ნუ აჰყვებით ეჭვებს. მოიმატებს სპორტული აზარტი, თავგადასავლებისადმი ლტოლვა. არ დაუშვათ შეცდომები არც ურთიერთობაში, არც მუშაობისას.
გარშემო საიმედო ადამიანები შემოიკრიბეთ. არ წამოიწყოთ ახალი საქმე, რომელშიც ბოლომდე გარკვეული არ ხართ. მოერიდეთ მგზავრობას შორ მანძილზე.
თუ არ ხართ დარწმუნებული პარტნიორში, ნუ გადადგამთ მნიშვნელოვან საქმეს. ეცადეთ, არ აიღოთ საკუთარ თავზე ზედმეტი პასუხისმგებლობა.
გადაამოწმეთ მიღებული ინფორმაცია. მოსალოდნელია ტყუილი, უზუსტობა, ღალატი პარტნიორების მხრიდან. დღეს ნუ დაიწყებთ მკურნალობას.
დრო ისე გადაანაწილეთ, რომ სამსახურის საქმეებიც არ დაგრჩეთ უყურადღებოდ, გაერთოთ კიდეც და ოჯახის წევრებსაც არ მოანატროთ თავი.
გააუმჯობესეთ საცხოვრებელი პირობები, ურთიერთობა მშობლებთან. ნუ გააფორმებთ ხელშეკრულებებს, თუ ბოლომდე დარწმუნებული და ყველა დეტალში გარკვეული არ ხართ.
გაგიტაცებთ ყველაფერი საიდუმლოებებით მოცული. თუმცა, მოერიდეთ უცხო, ბნელი გზით სიარულს. ნუ მიაქცევთ გავრცელებულ ჭორებს ყურადღებას.
ფრთხილად და დაკვირვებულად იმოქმედეთ. მოერიდეთ ახლობლების გრძნობებზე თამაშს. ნუ გარისკავთ, ნუ დააბანდებთ ფულს საეჭვო საქმიანობაში.
მოერიდეთ რჩევა-დარიგებების გაცემას. მეტი დრო გაატარეთ მშვიდ გარემოში. მოერიდეთ ილუზიებში გადავარდნას, გაღიზიანებულობას.
დღეს თქვენ საუკეთესო თვისებები უნდა გამოავლინოთ. იყავით დაკვირვებული, გააზრებულად იმოქმედეთ. სიფრთხილე გმართებთ უცხოებთან და უცხოელებთან.
გამოცდა მოუწყვეთ ადამიანებს. გადაამოწმეთ მიღებული ინფორმაცია, წყარო. მეგობრობის სახელით ნუ ჩაერთვებით საეჭვო საქმიანობაში.
აკეთეთ ის საქმე, რომელიც კარგად იცით. მეტად გამოავლინეთ თქვენი შესაძლებლობები. მოერიდეთ დაუკვირვებელი ნაბიჯის გადადგმას.