31 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 18:40, 30 Oct, 2017     7239
თანმიმდევრულად და დაკვირვებით შეასრულეთ ვალდებულებები. ნუ წამოიწყებთ ახალ საქმეებს. შეიძლება გაუთვალისწინებელი სირთულეები წარმოიშვას. საღამოს რომანტიკული შეხვედრა გელით.
კარგი დღეა საქმეების დასასრულებლად. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას კონკურენტებთან. მოერიდეთ საეჭვო საქმიანობას. ნურავის ნურაფერს დაპირდებით ალკოჰოლის ზემოქმედებით.
დილა გამოძინებას, მშვიდი საქმეების შესრულებას დაუთმეთ. შეიძლება სარფიანი წინადადება მიიღოთ. ნუ იქნებით უყურადღებო, განსაკუთრებით, მაისში დაბადებულები.
სამომავლო გეგმების განხილვით და ფინანსური საკითხების მოგვარებით იქნებით დაკავებული. მოსალოდნელია ზარი ან მოულოდნელი წერილი. ნუ ენდობით გადაუმოწმებელ ინფორმაციას.
იყავით მიზანმიმართული და დაკვირვებულად იმოქმედეთ. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა საყვარელ ადამიანთან. ერთად უყურეთ რომანტიკულ ფილმს. საღამო მშვიდ გარემოში გაატარეთ, დაისვენეთ.
ნუ დაარღვევთ წესებს, თანმიმდევრულად შეასრულეთ საქმეები. ვირტუალურ ურთიერთობაშიც კი აკონტროლეთ სიტუაცია. საღამო რომანტიკულ გარემოში გაატარეთ.
დილა მატერიალური საკითხებისა და პარტნიორული ურთიერთობების გაუმჯობესებას დაუთმეთ. საღამო - ფლირტს, რომანტიკულ პაემანს.
საკუთარი სიმართლის დამტკიცებაც მოგინდებათ და გარშემო მყოფების აზრის გათვალისწინებაც. საღამოს მეტ თავისუფლებას იგრძნობთ ურთიერთობაში. მოგინდებათ თავგადასავალი, თუნდაც, ვირტუალურ სამყაროში.
იყავით პრაქტიკული და დაკვირვებული. საღამოს დანიშნეთ შეხვედრები, საქმეების განხილვა. ნუ ენდობით გადაუმოწმებელ ინფორმაცის, საეჭვო ადამიანებს.
თავისუფლად მოქმედება და შემოქმედებითი იდეების განხორციელება მოგინდებათ. იყავით დამკვირვებლის როლში და ნუ გამოიტანთ ნაადრევ დასკვნებს. გაიუმჯობესეთ ძილის რეჟიმი.
მეტი დრო დაუთმეთ დასვენებას, ჯანმრთელობას. განახორციელეთ შემოქმედებითი იდეები. მეტი დრო გაატარეთ მეგობრების, საყვარელი ადამიანის გვერდით. საღამო - მშვიდ გარემოში.
დილას მეტად დაისვენეთ. საქმეები და შეხვედრები საღამოსკენ დანიშნეთ. მოერიდეთ ავანტიურიზმს, ალკოჰოლის მიღებას, ნუ გამოააშკარავებთ თქვენს სისუსტეს.