30 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 20:50, 29 Oct, 2017     7669
აკეთეთ მხოლოდ ის საქმე, რაც კარგად იცით და გამოგდით. მხოლოდ აუცილებელი ნივთები შეიძინეთ. მეტი ყურადღება მიაქციეთ რაციონს, განსაკუთრებით, თუ ბოლო დროს ეგზოტიკურმა კერძემა გაგიტაცათ.
დღეს პირველ ადგილზე საკუთარი მოთხოვნები დააყენეთ. გაიუმჯობესეთ კვება, დღის რეჟიმი. ეცადეთ, სხვა ადამიანებმა არ ისარგებლონ თქვენი კეთილგანწყობით.
დროს ნუ დაკარგავთ არაფრისმომცემ საუბრებსა და საქმეებზე. მოაწესრიგეთ ფინანსური და სამემკვიდრეო საკითხები. ნუ მოუყვებით ყველას საკუთარ გეგმებზე და ნუ იტრაბახებთ შენაძენებით.
დაწყებული საქმეები შუა გზაზე არ მიატოვოთ. კარგი დღეა კრედიტებისა და ინვესტიციების მოსაძიებლად. აგრეთვე, კაპიტალდაბანდებებისა და საყიდლებისთვის.
პრობლემებს ვერსად გაექცევით და უმჯობესეია, დროზე დაიწყოთ მათი მოგვარება. მუშაობისას იყავით მეტად დაკვირვებული და მითითებებიც გაითვალისწინეთ.
მოაწესრიგეთ ფინანსური საკითხები. მეტი დრო დაუთმეთ დაწყებულ პროექტებს. ზოგიერს დაგროვილი საქმეების გამო სამსახურში გვიანობამდე გაჩერება მოუწევს.
თუ არ გსურთ, მომავალში ფინანსური პრობლემები შეგექმნათ, იმუშავეთ. ნუ მოცდებით საუბრებზე, იმოქმედეთ. მოერიდეთ ფულის ფლანგვას. მეტი დრო დაუთმეთ დეტალებს.
ნუ ეცდებით, ყველამ თქვენი წესებით ითამაშოს. ყველას აქვს საკუთარი მოსაზრება. საყვარელი ადამიანი თქვენს დახმარებას და მხარდაჭერას საჭიროებს.
დაკვირვებით აკეთეთ თქვენი საქმე. უაზროდ ნუ გაჯიუტდებით, ყველას აზრი გაითვალისწინეთ. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას გარშემო მყოფებთან.
არ გადაიღალოთ, მეტად დაისვენეთ. აკონტროლეთ ემოციები. გამონახეთ დრო შემოქმედებითი საქმიანობისა და ბავშვებთან ურთიერთობისთვის. ფული მოზომილად ხარჯეთ.
ნუ გაართულებთ ურთიერთობას მშობლებთან. განსაკუთრებით, საოჯახო უსიამოვნებების გამო. მშვიდად მოაგვარეთ ისინი. იყავით დაკვირვებული მუშაობისას.
თავგადასავლები გაგიტაცებთ, ნუ მიიღებთ დაუფიქრებელ გადაწყვეტილებებს. ნუ გაფლანგავთ ფულს. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა უახლოეს გარემოცვასთან.