27 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძიმოაგვარეთ ყოველდღიური საქმეები. საღამოს სიტუაცია უკეთესობისკენ შეიცვლება. მოსალოდნელია სასიამოვნო კამპანიაში დროის გატარება.
მნიშვნელოვან წვეულებაზე, შეხვედრაზე მოხვდებით, საჭირო ადამიანებს გაიცნობთ. მათზეც მოახდენთ შთაბეჭდილებას.
იდეების განხორციელებას დამოუკიდებლად ვერ შეძლებთ. საღამოს დანიშნეთ ყველა მნიშვნელოვანი საქმე და შეხვედრა.
მოსალოდნელია განწყობისა და გეგმების ცვლილება. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას პარტნიორთან. მშვიდად შეხვდით ცვლილებებს.
დღეს მიაღწევთ ყველაფერს, რასაც მოისურვებთ. თუმცა, არ უნდა იზარმაცოთ და გვერდით გამოცდილი და ერთგული პარტნორები უნდა გყავდეთ.
ნუ ააჩქარებთ მოვლენებს, ნუ გამოიტანთ ნაჩქარევ დასკვნებს. მოერიდეთ პარფიუმერიისა და სამოსის შეძენას.
ნუ გადაიღლებით, ნურს ემოციურად და ნურც ფიზიკურად. გათავისუფლდით მომაბეზრებელი სტერეოტიპებისგან.
არც გიყვართ და დღეს განსაკუთრებით უნდა მოერიდოთ სპონტანურ საქციელს. ნუ ჩაიკეტებით საკუთარ თავში. იმხიარულეთ საინტერესო ადამიანებთან ერთად.
სპორტული აზარტი გაგიჩნდებათ ყველაფრისადმი - საქმე, ურთიერთობა, მეგობრობა. იყავით დაკვირვებული. მიაქციეთ ყურადღება ბავშვებს.
ნუ დახარჯავთ დროს არაფრისმომცემ საქმეებზე. სიფრთხილე გმართებთ ელექტროობასთან. მოსალოდნელია ცვლილებები.
უჩვეულო იდეების განხორციელება მოგინდებათ. შეიძლება მოულოდნელად სადმე გაეგზავროთ ან ვინმე გესტუმრით. ყველა მნიშვნელოვანი საქმე და შეხვედრა საღამოს დანიშნეთ.
ნუ გამოიტანთ ნაჩქარევ დასკვნებს. სპონტანურად ნუ შეიძენთ ნივთებს. მეტი დრო დაუთმეთ საქმეების განხილვა-მოგვარებას პარტნიორებთან ერთად.