ქივანჩ თათლითუღის უჩვეულო ჰობი - რითი ერთობა მსახიობი გადასაღები მოედნის მიღმა
ეს საინტერესოა - 16:46, 23 Oct, 2017     7104
ერთ-ერთი ყველაზე პოპულარულუი თურქი მსახიობი ქივანჩ თათლითუღი ახალ პროექტზე მუშაობას იწყებს. ფილმის გადაღება თურქეთში, ხმელთაშუაზღვის სანაპირო ქალაქ კაშში დაიწყება. გადაღებები 2 თვის განმავლობაში გაგრძელდება, რის გამოც თათლითუღიმ კაშში საფუძვლიანად დასახლება გადაწყვიტა. ის ქალაქის ქუჩებში თავისი თეთრი Ferrari F355 F1 Berlinetta-თი გადაადგილდება, რომელიც 1998 წელს არის გამოშვებული და ღირებულებაც 200000 ევროა. ასევე კაშში მსახიობი ახერხებს დრო დაუთმოს თავის უჩვეულო ჰობის- თათლითუღი გატაცებულია წყალქვეშა ცურვით. თურქი ვარსკვლავის თქმით, ეს მას საშუალებას აძლებს განიტვირთოს და ყოველდღიიურობას მოწყდეს.
ამ ჰობის გამო თათლითუღმა ზაფხულში კანონიც კი დაარღვია, ქივანჩ თათლითუღმა და ჩაგათაი ულუსოიმ ეგეოსის ზღვაზე დასვენების დროს გადაწყვიტეს დაივინგით დაკავებულიყვნენ და მსახიობების იახტა ეგეოსის ზღვის იმ ნაწილში შევიდა, სადაც კერძო იახტების შესვლა აკრძალულია.