19 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 22:10, 18 Oct, 2017     6333
შეინარჩუნეთ ოპტიმიზმი. იყავით ენერგიული. მოერიდეთ ჩახლართულ, გაუგებარ სიტუაციებს. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა კოლეგებთან, სასიყვარულო პარტნიორთან.
ფინანსური მდგომარეობის გაუმჯობესება მოგინდებათ, მაგრამ ამისთვის აფერას ნუ მიმართავთ. ნუ აირჩევთ საეჭვო საქმიანობას. ერთხელ შემთხვევით შეიძლება გაგიმართლოთ, მაგრამ მუდმივად არა.
ნუ მიიღებთ საბოლოო გადაწყვეტილებებს. განსაკუთრებით, ცხელ გულზე. იდეალის ძიებაში შეიძლება რამდენჯერმე შეგეცვალოთ გეგმები. ეჭვი შეგეპარებათ არჩეულ გზაში, პარტნიორებში.
მეტი დრო დაუთმეთ ყოველდღიური საქმეების მოგვარებას. დღეს შეიძლება გაიგოთ ის, რაც ადრე არ იცოდით. დატვირთული დღე ელით გამომცემლობაში, ტურისტულ ფირმაში, სამედიცინო სფეროში მომუშავეებს.
უვნებლად დააღწევთ თავს ნებისმიერ რთულ ლაბირინთს. მოერიდეთ ფულის ხარჯვას, განსაკუთრებით, ფუფუნების ნივთებზე. გაერკვიეთ პირად გრძნობებში.
თქვენს სურვილებს მოკრძალებულს ვერ ვუწოდებთ. გსურთ, ყველაფერი იდეალურად გქონდეთ. ეს ეხება კარიერას, ფინანსებს... თუმცა, მნიშვნელოვან ნაბიჯებს დღეს ნუ გადადგამთ.
კარგი დღეა უცხოლებთან კონტაქტისთვის, საზღვარგარეთ გასამგზავრებლად. საინტერესო მოსაუბრეები თქვენს ნებისმიერ კითხვას გასცემენ პასუხს.
სიფრთხილე გმართებთ ფინანსური საკითხებს მოგვარებისას. გაფრთხილდით, არ გახდეთ თაღლითების მსხვერპლი. ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს.
ზომიერება და სიფრთხილე გმართებთ ყველაფერში (სასიყვარულო ურთიერთობა, ფულის ხარჯვა, მუშაობა). ზოგიერთს სამსახურებრივი რომანის დაწყება ელის.
მზად იყავით მოულოდნელი ცვლილებებისთვის. იყავით დაკვირვებული და ნუ მიიღებთ დაუფიქრებელ გადაწყვეტილებებს. დღეს შეიძლება დაემსგავსოთ ბავშვს, რომელიც მუდმივად ითხოვს ახალი სათამაშოს შეძენას.
დღეს თქვენი წარმატება საქმიან და სასიყვარულო პარტნიორებზე იქნება დამოკიდებული. შეიძლება ახალმა რომანმა გაგიტაცოთ. მოერიდეთ ფულის ფლანგვას.
თუ იქნებით დაკვირვებული და მიზანმიმართული ყველაფერი გამოგივათ. ზოგიერთს სამსახურებრივი რომანის დაწყება ელის. გამოგიჩნდებიან ახალი თანამოაზრეები, მაგრამ დაუფიქრებლად ნურავის ენდობით.