"პროდიუსერმა მაიძულა გამეხადა..."- ჯენიფერ ლოურენსმა მის მიმართ დამამცირებელ მოპყრობაზე ისაუბრა
ეს საინტერესოა - 20:43, 17 Oct, 2017     5298
ჯენიფერ ლოურენსმა იმ „დამამცირებელ და დამანგრეველ“ გამოცდილებაზე ისაუბრა, რომელიც მას კარიერის დასაწყისში შეხვდა. ამის შესახებ People იუწყება.
ლოს ანჯელესში, Elle's Women-ის ყოველწლიურ ღონისძიებაზე გამოსვლისას 27 წლის ოსკაროსანმა მსახიობმა აღიარა, რომ მისი ერთ-ერთი პირველი როლისთვის ფილმის პროდიუსერები მას წონის მნიშვნელოვნად დაკლებას აიძულებდნენ.
„როდესაც მე ვიყავი გაცილებით პატარა და კარიერას ვიწყებდი, ფილმის პროდიუსერებმა მაიძულეს 2 კვირაში 7 კილოგრამი დამეკლო"- განაცხადა ლოურენსმა და აღნიშნა, რომ მსახიობი, რომელიც ამ როლს მანამდე ასრულებდა, იმისთვის გაუშვეს, რომ მან წონის დაკლებაზე უარი თქვა.
„ქალმა პროდიუსერმა მაიძულა გამეხადა და 5 გოგონასთან ერთად დავმდგარიყავი, რომლებიც ჩემზე გაცილებით თხელები იყვნენ, ჩვენ ვიდექით ერთად და მხოლოდ წვრილი ლენტები გვიფარავდა ინტიმურ ადგილებს. ამ დამამცირებელი, დესტრუქციული მოწყობის შემდეგ პროდიუსერმა მითხრა, რომ საჭიროა ჩემ შიშველ ფოტოს ვუყურო, იმისათვის რომ გახდომის მოტივაცია მქონდეს“- აღნიშნა მსახიობმა.