17 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 20:15, 16 Oct, 2017     6596
იყავით მეტად გაბედული. თქვენი განწყობა სამსახურის საქმეებსა და საყვარელი ადამიანის ქცევაზე იქნება დამოკიდებული.
დაიცავით საკუთარი ინტერესები, მაგრამ იყავით დიპლომატიური. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა საყვარელ ადამიანთან. საღამო რომანტიკულ გარემოში გაატარეთ.
დაასრულეთ დაწყებული საქმეები. ყურადღებას საჭიროებს ჯანმრთელობა. მეტი მზრუნველობა გმართებთ შინაური ცხოველების მიმართ.
თავისუფალი გრაფიკით იმუშავეთ. შვილების მიმართ მეტად მომთხოვნი და ზოგჯერ მკაცრი უნდა იყოთ. საყვარელი ადამიანი თავის ერთგულებას დაგიმტკიცებთ.
პარტნიორებთან ერთად შეთანხმებულად იმოქმედეთ. მოერიდეთ უსიამოვნებას ოჯახის წევრებთან. ნუ მიიღებთ დაუფიქრებელ გადაწყვეტილებას.
მოთოკერთ ემოციები. მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებები ცივი გონებით მიიღეთ. გამოგიჩნდებათ ადამიანი, რომელსაც გულს გადაუშლით.
ყურადღება გმართეთ რუტინული საქმეების მოგვარებისას. სხვა დღისთვის გადადეთ მნიშვნელოვანი შეხვედრა. ნუ იკამათებთ ახლობლებთან.
ჩაინიშნეთ ყველა მნიშვნელოვანი საქმე და შეხვედრა, რათა არაფერი გამოგრჩეთ. ერთგულ და გამოცდილ პარტნიორებთან შეთანხმებულად იმოქმედეთ.
ნუ იაქტიურებთ, მშვიდად დააკვირდით მოვლენებს. ზოგიერთი დეპრესიულ შემოტევას იგრძნობს. თუ ქრონიკული დაავადებებისადმი გაქვთ მიდრეკილება, მიიღეთ ზომები.
ადვილად იპოვით გამოსავალს ყველაზე რთული საქმიდან, სიტუაციიდანაც კი. კარგი დღეა ცოდნის გარშემო მყოფებისთვის გასაზიარებლად.
ნუ გაართულებთ ურთიერთობას უფროსთან, კოლეგებთან, მშობლებთან. პოზიტივით განეწყვეთ. თუ ვიღაცამ ვერ გაგიგოთ, არ დაგეზაროთ, მისთვის საკითხი გასაგებ ენაზე აუხსნათ.
კარგი დღეა მგზავრობისა და მიმოწერისთვის. მეტი დრო დაუთმეთ უცხოელებთან ურთიერთობას. უცხო ენის შესწავლას. საღამოს რომანტიკული პაემანი გელით.