16 ოქტომბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 19:00, 15 Oct, 2017     7229
რთული საკითხების მოგვარება და ზოგჯერ გარისკვაც მოგიწევთ. იყავით დაკვირვებული და გამოცდილი კოლეგების იმედი გქონდეთ. ნუ ხართ ზედმეტად ეჭვიანი.
დაეხმარეთ გარშემო მყოფებს სირთულეების დაძლევაში. კარგი დღეა საქმიანი შეხვედრებისთვის. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
ყურადღება გმართებთ დეტალებისადმი. თქვენს შესაძლებლობებზეა დამოკიდებული კარიერული წინსვლა, რეპუტაცია. გაუფრთხილდით ჯანმრთელობას.
იყავით დაკვირვებული და მიზანმიმართული. გახსოვდეთ, რომ საკუთარ საქციელზე მხოლოდ თქვენ უნდა აგოთ პასუხი. მეტი ყურადღება გმართებთ შვილებისადმი.
სიფრთხილე გმართებთ მგზავრობისას, მემკვიდრეობასთან დაკავშირებული საკითხების მოგვარებისას. მეტი დრო დაუთმეთ საოჯახო საქმეებს. მოერიდეთ დაპირისპირებას ნათესავებთან.
მეტად გულისხმიერი და ნაკლებად სარკასტული უნდა იყოთ. კარგი დღეა საქმიან პარტნიორებთან მიმდინარე საკითხების გასარკვევად.
მოაგვარეთ ფინანსური საკითხები. საკუთარ თავს უარს ნუ ეტყვით სიამოვნების მომნიჭებელ წვრილმანებზე. ყურადღება გმართებთ დოკუმენტებთან მუშაობისას.
გაუფრთხილდით საკუთარ თავს. იყავით დაკვირვებული და ნუ გადადგამთ დაუფიქრებელ ნაბიჯებს. ითათბირეთ მხოლოდ ერთგულ ადამიანებთან.
ყურადღება მიაქციეთ დაწყებულ პროექტებს. გვერდით მხოლოდ გამოცდილი ადამიანები უნდა გყავდეთ. აკონტროლეთ ინსტინქტები და ემოციები.
კარგად გათვალეთ ყოველი ნაბიჯი. ყური დაუგდეთ რჩევებს, მაგრამ ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ. გამონახეთ დრო შინაური ცხოველებისთვის, საოჯახო საქმეებისთვის.
დღეს ცხოვრებისეული გამოცდა გექნებათ ჩასაბარებელი სამსახურში, ახლობლებთან მიმართებაში. სიფრთხილე გმართებთ ემოციებთან და სიტყვებთან.
იყავით მეტად დიპლომატიური, გააუმჯობესეთ ურთიერთობა საქმიან პარტნიორებთან. დღეს გადაწყვეტილებები ცივი გონებით უნდა მიიღოთ.