30 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 20:10, 29 Sep, 2017     1721
თვალსაწიერის გაფართოების, ინტელექტუალური საქმიანობის დღეა. კარგი დღეა გამოცდების ჩასაბარებლად. გულახდილი საუბრებისთვის კარგად შეარჩიეთ თანამოსაუბრე.
კომუნიკაბელური და ცნობისმოყვარე ხართ. შეიძლება მიიღოთ საჩუქარი, საჭირო ინფორმაცია. საღამოს მიიპატიჟეთ შინ მეგობრები, იყავით გულუხვი მასპინძელი.
მეტად გამოავლინეთ ერუდიცია, შესაძლებლობები. მოიმატებს თქვენი პოპულარობა. გავლენიანი მფარველი გამოგიჩნდებათ.
აქტიური და მიზანმიმართული უნდა იყოთ. იბრძოლეთ სასურველის მისაღწევად. გვერდითაც ერთგული და გამოცდილი ადამიანები უნდა გყავდეთ.
განსხვავებული კულტურისა და რელიგიის ადამიანებთან გელით შეხვედრა. კარგი დღეა საზღვარგარეთ გასამგზავრებლად, ექსკურსიისთვის. გულუხვი სპონსორი გამოგიჩნდებათ.
მეტად გამოავლინეთ თქვენი შესაძლებლობები. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა გავლენიან ნაცნობებთან და ნათესავებთან.
კარგი დღეა ინტერესეთა, თვალსაწიერთა გასაფართოებლად. შეურიგდით განაწყენებულ მეგობრებს. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
საქმეებითა და ვალდებულებებით დატვირთული დღე გელით. ახლობლებს დახმარებაზე უარი არ უთხრათ. იზრუნეთ შინაურ ცხოველებზე.
ბავშვებთან და თანამოაზრეებთან ურთიერთობისას ახალი იდეები გაგიჩნდებათ. მეტად გამოავლინეთ თქვენი ნიჭი.
საოჯახო საქმეები მეტ პასუხისმგებლობას ითხოვს. ამასთანავე, ყურადღება გმართებთ ინფორმაციისადმი. ნუ მიიღებთ სპონტანურ გადაწყვეტილებებს.
მოგზაურობის, გადაადგილების დღეა. შეიძლება მეგობრები, ნათესავები გესტუმრონ. საღამო საინტერესო თანამოსაუბრესთან ერთად გაატარეთ.
საოჯახო საქმეები მეტ ყურადღებას ითხოვს. კარგი დღეა საყიდლებისა და მგზავრობისთვის. ყური დაუგდეთ მშობლებს რჩევებს.