22 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 21:20, 21 Sep, 2017     3477
თავისუფლად მოქმედების საშუალება არ გექნებათ, გარშემო მყოფების მოსაზრებებიც უნდა გაითვალისწინოთ. ნუ დაარღვევთ კანონს, წესებს, განსაკუთრებით უცხო ტერიტორიაზე.
დაიწყეთ ჯანსაღი ცხოვრების წესით ცხოვრება. მოერიდეთ ავანტიურას. ნუ დაარღვევთ რეჟიმს. ზოგიერთს გარემოს შეცვლა მოუნდება.
მეტი დრო გაატარეთ ოჯახის წევრებთან ერთად. თანამოაზრეებთან ერთად კარგია სწავლა, შემოქმედებითი იდეების განხორციელება. გააოფიციალურეთ ურთიერთობა საყვარელ ადამიანთან.
დილიდან ჩამოწერეთ სამოქმედო გეგმა, რომელშიც საჭიროებისამებრ შეიტანთ ცვლილებებს. თუმცა, უმჯობესია მეტად დაისვენოთ და შინაურ ცხოველებზე იზრუნოთ.
დღესასწაულისა და მხიარულების განწყობაზე ხართ. ზოგიერთი საყვარელ ადამიანს რომანტიკულ-ეროტიკულ საღამოს მოუწყობს. აკონტროლეთ შვილების ქცევა.
გააძლიერეთ სახლის დაცვა, იზრუნეთ ბინის კეთილმოწყობაზე. მეტი მზრუნველობა გმართებთ მშობლების მიმართ. საღამოს დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს უმასპინძლეთ.
დღეს მეტად მოგინდებათ ნიჭის, შესაძლებლობების დემონსტრირება. მიუხედავად ხალხთმოყვარეობისა, შეამცირეთ ურთიერთობა უცნობებთან.
აკონტროლეთ ხარჯი. სახლიდან გასვლამდე ჩამოწერეთ საყიდლების სია. კარგი დღეა დიეტის დასაცავად, ჯანსაღი ცხოვრების წესის დასაწყებად.
იყავით დისციპლინირებული. ზოგიერთი ახალ საინტერესო ადამიანს დაუმეგობრდება, ზოგიც ორიგინალურ გასართობს გამოიძებნის. საღამოს მეგობრებს შეეხმიანეთ.
მეტად დაისვენეთ, გაერკვიეთ საკუთარ სურვილებსა და შესაძლებლობებში. ჩამოწერეთ სამომავლო გეგმა, რომელსაც მომავალი კვირიდან განახორციელებთ.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა გავლენიან ადამიანებთან. მოაგვარეთ საოჯახო საკითხები. საღამოს საინტერესო საუბრები გელით საჭირბოროტო საკითხებზე.
თუ რაიმეს გაკეთება გაქვთ გადაწყვეტილი, სამომავლოდ ნუღარ გადადებთ. იყავით მიზანმიმართული. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა მშობლებთან. ახლობლებს თქვენი ცხოვრებისეული გამოცდილება გაუზიარეთ.ა