21 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 22:50, 20 Sep, 2017     6129
ინფორმაციის მიღების დღეა. გაგიტაცებთ ახალი იდეები, თამაში. დაეხმარეთ საყვარელ ადამიანს გადაწყვეტილების მიღებაში. ბავშვებისთვის ინტელექტუალური გასართობი შეიძინეთ.
კარგი დღეა ურთიერთობისა და სწავლისთვის. განახორციელეთ შემოქმედებითი, კულინარიული, დიზაინერული იდეები. საღამოს მოაწყვეთ ოჯახური დღესასწაული.
სამსახურში მეტად გამოავლინეთ ინიციატივა. კარგი დღეა ინტელექტუალური საქმიანობისთვის. წარმატება ელით სარეკლამო და ტურისტულ სფეროში მომუშავეებს. იყავით მხიარული, მაგრამ არა ცინიკური.
იყავით პოზიტიური და მზად ურთიერთობებისთვის. შეხვედრებისა და ახალი საქმეების დაწყების დღეა. საჭირო და მნიშვნელოვან ინფორმაციას მიიღებთ. გაუფრთხილდით შინაურ ცხოველებს.
უამრავი გეგმა და იდეა გაქვთ. ისინი ერთგულ და გამოცდილ პარტნიორებთან ერთად განახორციელეთ. მეტი დრო გაატარეთ შვილებთან ერთად. კარგი დღეა გამოფენაზე, კონცერტზე, პრეზენტაციაზე დასასწრებად.
ინფორმაციის მიღების დღეა. იყავით დაკვირვებული და ნუ ინერვიულებთ წვრილმანების გამო. მოერიდეთ უსიამოვნებას ახლობლებთან. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან.
ახალ ცოდნას, გამოცდილებას მიიღებთ; ახალი თანამოაზრეები და მეგობრები გაგიჩნდებათ. კარგი დღეა ინტელექტუალური საქმიანობისთვის. ზომიერი ფლირტი დასაშვებია.
კარგი დღეა საყიდლებისთვის, ცოდნის მისაღებად. ზოგიერთი უცხო ენის შესწავლას, გაუმჯობესებას გადაწყვეტს. საყვარელ ადამიანს რომანტიკული პაემანი მოუწყვეთ.
საინტერესო ადამიანებთან საუბარი გჭირდებათ. მოიმატებს თქვენი პოპულარულობა, შეძლებთ თქვენი ნიჭის დემონსტრირებას. კარგი დღეა დიპლომის დასაცავად, სარეკლამო აქციაში მონაწილეობის მისაღებად.
მოგზაურობა ან მივლინება გელით. ახლობლებისთვის დღესასწაულის მოწყობა მოგინდებათ. ზოგიერთს სამსახურებრივი რომანის დაწყება ელის.
ურთიერთობების გაუმჯობესება, ცოდნის მიღება და რომანტიკული განწყობა - აი, თქვენი დღევანდელი მთავარი საზრუნავი. კარგი დღეა ინფორმაციის მისაღებად. კოლეგებს ორიგინალური იდეები გაუზიარეთ.
დღე სასარგებლო საქმეებს შესრულებას დაუთმეთ: შემოქმებებითი იდეების განხორციელებას, სასიყვარულო ურთიერთობის გაუმჯობესებას, ოჯახის წევრებისთვის დღესასწაულის მოწყობას.