ლეონიდ აგუტინის შვილი ქარიშხალ "ირმას" ზონაში მოჰყვა - მომღერალმა შვილის დახსნა ვერ შეძლო
ეს საინტერესოა - 15:04, 14 Sep, 2017     22299
მომღერალი იმედგაცრუებულია იმის გამო, რომ ვერ მოახერხა გადაერწმუნებინა თავისი 18 წლის შვილი რათა ქარიშხლის ზონა ერთად დაეტოვებინათ. გოგონა ხელისუფლების მხრიდან გაფრთხილებებს არასერიოზულად აღიქვამდა.
„ჩვენ ვარწმუნებდით, რომ აუცილებელი იყო სტიქიის ზონიდან წასვლა. თვითმფრინავის ბილეთებიც ვუყიდეთ, მაგრამ ლიზამ თქვა, რომ ქვეყანას არ დატოვებდა თავისი შეყვარებულის გარეშე. მის შეყვარებულ მარკს კი არ სურდა მშობლების გარეშე წასვლა. ერთი სიტყვით, მათ უბრალოდ არ სურდათ ქარიშხლის მომენტის გამოტოვება. ახალგაზრდებისთვ ის ეს სატრაბახო ამბავია, რომ ქარიშხლის ეპიცენტრში იყვნენ, შემდეგ ვიდეოებს სოციალურ ქსელში ატვირთავენ. მე ვთვლი რომ ეს მიუღებელი ქცევაა მათი მხრიდან.“- განაცხადა აგუტინმა. მისი თქმით მიუხედავად იმისა, რომ მისი შვილი ახლა უსაფრთხოდაა, ბედთან თამაში არ შეიძლება.
ცნობილი რუსი მომღერლის შვილები აშშ-ს ფლორიდის შტატში, ქალაქ მაიამიში ცხოვრობენ. სწორედ ეს შტატი იყო ქარიშხალ „ირმას“ ერთ-ერთი სამიზნე.