10 სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 20:17, 09 Sep, 2017     7959
სირთულეებს დაძლევთ და სასურველს მაინც მიაღწევთ. მოაგვარეთ საოჯახო, სამემკვიდრეო საკითხები. საღამო ნათესავებთან ერთად გაატარეთ.
მეტი დრო გაატარეთ ოჯახის წევრებთან და ნათესავებთან ერთად. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან. მოერიდეთ უსიამოვნებას მეზობლებთან, მგზავრებთან.
მატერიალური მდგომარეობის გასაუმჯობესებლად შრომა მოგიწევთ. მოერიდეთ ექსპერიმენტებს, განსაკუთრებით კვებაში.
განახორციელეთ შემოქმედებითი იდეები, გააუმჯობესეთ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან და ანუ იქნებით უსაქმურად, თუ არ გსურთ, დეპრესიამ შემოგიტიოთ.
მოაგვარეთ საოჯახო, სამემკვიდრეო, სარემონტო საკითხები. მოერიდეთ ურთიერთობის დაძაბვას ოჯახის წევრებთან.
საქმეების მოგვარებაში მეგობრები და ნათესავები დაგეხმარებიან. თუმცა, შეიძლება ზოგიერთთან სამუდამოდ გაწყვიტოთ კავშირი.
ეცადეთ, მოიპოვოთ გარშემო მყოფების კეთილგანწყობა. გამოავლინეთ ინიციატივა და ტაქტიკურობა. მოთოკეთ ემოციები გარშემო მყოფებთან ურთიერთობისას.
იყავით აქტიური, განსაკუთრებით იმ სფეროში, რომლის გაუმჯობესებაც გსურთ. არ იზარმაცოთ. საღამოს საყვარელ ადამიანს რომანტიკული საღამო მოუწყვეთ.
თუ გავლენიანი მფარველების დახმარების იმედი არ გაქვთ, ახალი საქმეები არ წამოიწყოთ. მეტად დაისვენეთ, გაინებივრეთ თავი გემრიელობებით.
მოერიდეთ უსიამოვნებას საყვარელ ადამიანთან. მეტი დრო დაუთმეთ საოჯახო საქმეების შესრულებას. საღამოს ნათესავებს უმასპინძლეთ.
რუტინული საქმეები მეტ ძალისხმევას საჭიროებს. მოერიდეთ ფიზიკურ და სულიერ გადაღლას. გამოავლინეთ კულინარიული შესაძლებლობები.
მეტად გამოავლინეთ თქვენი ნიჭი სახელოვნებო სფეროში. კარგი დღეა სარეკლამო აქციის მოსაწყობად. თქვენს მზრუნველობას საჭიროებენ ბავშვები.