მსახიობმა ექსკლუზიური ინტერვიუ მისცა Vanity Fair-ს და ახალ ფოტოსესიაც შემოგვთავაზა. მარკლიმ, კარიერის გარდა, ამ ეტაპზე ბრიტანელისთვის და არა მხოლოდ ბრიტანელების , ყველაზე საინტერესო თემაზე ისაუბრა.
მისი თქმით, ყველაფერი მეგობრობით დაიწყო, თუმცა მალევე მიხვდნენ, რომ ერთმანეთი უყვარდათ.
"ჩვენ წყვილი ვართ, ორი ერთმანეთზე უზომოდ შეყვარებული ადამიანი. დიდი სიყვარულის ისტორიები ძალიან მიყვარს. ეს ურთიერთობა ზღაპარს ჰგავს, ეს გრანდიოზული სიყვარულის ისტორიაა, რომელიც დღითიდღე დიდ ენერგიას მაძლევს. ბუნებრივია, დეტალებს ვერ მოგიყვებით, მაგრამ დამიჯერეთ ეს ყველაფერი არაჩვეულებრივია” - ამბობს მეგანი.
მსახიობის თქმით, მისი და პრინცის ურთიერთობას მშბლებმა მხარი დაუჭირეს და გვერდში ედგნენ, მაშინ როცა ამის შესახებ მედიამ გაიგო.
"ბევრს აინტერესებს შევიცვალე თუ არა მას შემდეგ რაც სამეფო ოჯახის წევრთან მაქვს ურთიერთობა, პასუხი ერთია - არა, მე ისევ ის ადამიანი ვარ ვინც აქამდე ვიყავი. შეიცვალა ის, რომ ახლა უფრო ბედნიერი ვარ" - ამბობს მარკლი.