პირველი სექტემბრის ასტროლოგიური პროგნოზი
კარგი დღეა რომანტიკული შეხვედრისთვის. თუ შეყვარებულის მიმართ სერიოზული გრძნობა გაქვთ, გააცანით მშობლებს. მუსიკა კომფორტულ ფონს შეგიქმნით.
დღეს გულუხვი მასპინძელი და ერთგული თანამშრომელი ხართ. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა მეზობლებთან. საღამოს მეგობრებს უმასპინძლეთ.
ნუ ააგებთ ოცნების კოშკებს. რეალური საქმეებით დაკავდით. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ოჯახის წევრებთან, სასიყვარულო პარტნიორთან.
გაგიუმჯობესდებათ განწყობა და მიხვდებით, რომ მოუგვარებელი პრობლემები არ არსებობს. კარგი დღეა შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად.
ნათესავების დახმარებით რთულ საკითხებსაც კი მოაგვარებთ. ნუ ენდობით ტყუილ დაპირებებს. საღამო რომანტიკულ გარემოში გაატარეთ.
ჰარმონია დაისადგურებს ახლობლებთან ურთიერთობაში. საწინააღმდეგო სქესის წარმომადგენლებთან იყავით მეტად დიპლომატიური. ეცადეთ, არავინ მოგატყუოთ, გამოგიყენოთ.
ოჯახის წევრები პრობლემების მოგვარებაში დაგეხმარებიან და ახალ წამოწყებებშიც. ახლობლებისგან მიიღებთ მორალურ და ფინანსურ მხარდაჭერას. გეგმები ცვლილებებს საჭიროებენ.
გაგიუმჯობესდებათ პირადი ცხოვრება. ზოგიერთი უცხოელთან გააბამს რომანს. სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით. მეტი დრო გაატარეთ ოჯახის წევრებთან ერთად.
მეტი დრო დაუთმეთ საყოფაცხოვრებო პრობლემებისა და ფინანსური საკითხების მოგვარებას. გაანებივრეთ საყვარელი ადამიანი მზრუნველობით, რომანტიკით.
კარგი დღეა შეხვედრებისა და მგზავრობისთვის; ოჯახური წვეულებებისა და შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად. იყავით ოპტიმისტურად განწყობილი, ნუ ჩაიციკლებით ნეგატივზე.
სიკეთის, მზრუნველობის დღეა. იყავით ყურადღებიანი გარშემო მყოფების მიმართ. გაგიუმჯობესდებათ მატერიალური მდგომარეობა და დამოკიდებულება სასიყვარულო პარტნიორთან.
კარგი დღეა შემოქმედებითი, კრეატიული იდეების განსახორციელებლად. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ბავშვებთან, მშობლებთან. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.