30 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 19:50, 29 Aug, 2017     9937
თანამოაზრეებთან ერთად განიხილეთ ახალი იდეები. კარგი დღეა სამეცნიერო კვლევისთვის, სამომავლო გეგმის შესადგენად, კორპორატიული შეხვედრის მოსაწყობად.
სიფრთხილე გმართებთ მგზავრობისას, დოკუმენტების გაფორმებისას. ნუ გადაიღლებით, მოერიდეთ დაპირისპირებას ახლობლებთან.
იყავით მობილიზებული. თანმიმდევრულად შეასრულეთ საქმეები. მოულოდნელობები გელით მგზავრობისას, შეხვედრებისას.
აკონტროლეთ ფინანსები. მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილების მიღებამდე რჩევა პროფესიონალებს ჰკითხეთ. ნუ ენდობით გადაუმოწმებელ ინფორმაციას.
თანამოაზრეებთან ერთად კონსტრუქციულად განიხილეთ მიმდინარე საკითხები. გარშემო მყოფებთან ურთიერთობისას გამოავლინეთ მეტი დიპლომატია.
მოაწესრიგეთ საბუთები, სამუშაო მაგიდა. ინტენსიური გახდება ურთიერთობა თანამშრომლებთან. თანამოაზრეებთან მოერიეთ კამათს პროფესიულ საკითხებზე.
მოიძიეთ ინფორმაციის დამატებითი წყარო. იდეების განსახორციელებლად გამოიყენეთ კრეატიული შესაძლებლობები. შეეხმიანეთ მეგობრებს.
კარგი დღეა ინტელექტუალური საქმიანობისთვის. იყავით ყურადღებით დეტალებისადმი. მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილების მიღებისას გაითვალისწინეთ გარშემო მყოფების აზრი.
ინტერნეტით მიმოწერის, განხილვის დღეა. შესძლოა, მნიშვნელოვანი ცნობები მიიღოთ საზღვარგარეთიდან. შეეხმიანეთ დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს.
მეტი დრო დაუთმეთ ფინანსური საკითხების მოგვარებას. კარგი დღეა საქმიანი შეხვედრებისთვის, ახალი პარტნიორების ასარჩევად.
ყურადღება გმართებთ ხანგრძლივვადიანი ხელშეკრულებების გაფორმებისას. მოიცალეთ და გულახდილად გაესაუბრეთ სასიყვარულო პარტნიორს.
კარგი დღეა ინტერნეტით ინფორმაციის, სამსახურის საძიებლად. მეტი დრო დაუთმეთ ბავშვებთან ურთიერთობას, დაეხმარეთ მათ თვალსაწიერის გაფართოებაში.