29 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
შეეხმიანეთ დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს, თანამოაზრეებს. წარმატებული დღე ელით ვებ-დიზაინერებსა და საიტის ადმინისტრატორებს.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. კარგი დღეა ცოდნის მისაღებად. ბავშვებს არჩევანის გაკეთებაში ნუ შეუშლით ხელს.
კარგი დღეა მოგზაურობისა და თავგადასავლებისთვის. დღეს კონკურენტებს მარტივად აჯობებთ. გაგიმძაფრდებათ ინტერესი ტურიზმის, პროგრამირებისა და სოციოლოგიისადმი.
კოლეგებთან ერთად განიხილეთ და წამოიწყეთ ახალი საქმეები. მეგობრები ფინანსური საკითხების მოგვარებაში დაგეხმარებიან. კარგი დღეა სტუმრების მისაღებად.
იყავით მეგობრული გარშემო მყოფების მიმართ. გააუმჯობესეთ კავშირები უცხოელ პარტნიორებთან. კარგი დღეა სწავლისთვის.
კარიერული წინსვლა გელით. ნებისმიერი სირთულის საქმეს მარტივად გაუმკლავდებით. კარგი დღეა რეორგანიზაციისთვის.
დასვენების, შეხვედრების, გართობის დღეა. რომანტიკული ნაცნობობა გელით უცხოელთან. განახორციელეთ შემოქმედებითი იდეები.
მეტი დრო გაატარეთ მეგობრებთან, თანამოაზრეებთან ერთად. კარგი დღეა კომპიუტერული პროგრამების გასაახლებლად. წარმატებული დღე ელით პროგრამისტებს.
ლექციებისა და კონსულტაციების დღეა. გაუზიარეთ გარშემო მყოფებს ინფორმაცია, ცოდნა. მოაწყვეთ ახალი ნივთების, ტექნოლოგიების პრეზენტაცია.
ცოდნის, ფულის მიღების დღეა. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა პროფესიონალებთან, რომლებიც საქმეების მოგვარებაში დაგეხმარებიან.
იყავით მეგობრული გარშემო მყოფებისადმი. მეტად გამოავლინეთ თქვენი შესაძლებლობები. თანამოაზრესთან შეიძლება რომანტიკული ურთიერთობა ჩამოგიყალიბდეთ.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ოჯახის წევრებთან. შეეხმიანეთ დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს. კარგი დღეა სტუმრების მისაღებად. იყავით მზად სიახლეებისთვის.