24 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
დილა სამსახურის საქმეებს, მნიშვნელოვანი საკითხების მოგვარებას დაუთმეთ. შუადღიდან მეტი თავისუფლება გექნებათ. განმარტოების სურვილი გაგიჩნდებათ.
ნუ ხართ დამოკიდებული გარშემო მყოფების მოსაზრებებზე, გამოიჩინეთ მეტი ინიციატივა. დღის მეორე ნახევარში ავანტიურა და ორიგინალურობა მოგინდებათ. ეცადეთ, არ გაიფუჭოთ ურთიერთობა მეგობრებთან და საყვარელ ადამიანთან.
დილიდან რუტინული საქმეების მოგვარებას შეუდექით. ცვლილებებს დღის მეორე ნახევარში ელოდეთ. გააუმჯობესეთ დამოკიდებულება მშობლებთან და სასიყვარულო პარტნიორთან. პოზიტივით აივსებით მეგობრებთან ურთიერთობისას.
დილას, გამოძინება მოგინდებათ, სიზარმაცე შემოგიტევთ. დღის მეორე ნახევარში დანიშნეთ საქმიანი შეხვედრა, მივლინება. მოერიდეთ გაურკვევლობას გარშემო მყოფებთან, ნუ აჩქარდებით გადაწყვეტილებების მიღებისას.
განმარტოება, მშვიდ გარემოში დასვენება მოგინდებათ. დილითვე მოაგვარეთ საქმეები, რათა თავისუფალი დრო სურვილისამებრ გაატაროთ. შეიძლება შემოქმედებითი იდეების განხორციელება მოგინდეთ.
მოერიდეთ უსიამოვნებას ოჯახის წევრებთან. აზრთა სხვადასხვაობის გამო ნუ იკამათებთ გარშემო მყოფებთან. საღამო მშვიდ გარემოში გაატარეთ, საყვარელ ადამიანს ეჭვიანობით ნუ გააწამებთ.
ზედმეტმა ემოციურობამ შეიძლება ხელი შეგიშალოთ და რეალურად ვერ შეაფასოთ მოვლენები. თანამოაზრეებთან და მეგობრებთან ურთიერთობა განწყობას გაგიუმჯობესებთ.
დასვენება და სიმშვიდეში განმარტოება მოგინდებათ. დღის მეორე ნახევარში მოერიდეთ ტყუილს, ილუზიებს. გადაამოწმეთ მიღებული ინფორმაცია. ნუ ენდობით ტყუილ დაპირებებს.
დღეს სასურველი სტუმარი იქნებით ყველასთვის. მოერიდეთ ხასიათის უარყოფითი თვისებების დემონსტრირებას. ნუ ჩაერთვებით საეჭვო საქმიანობაში.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ერთგულ პარტნიორებთან მოერიდეთ საეჭვო ადამიანებთან საქმეების დაწყებას. გაეცალეთ რთულ და ჩახლართულ სიტუაციებს.
დილა საოჯახო და სამსახურის საქმეების მოგვარებას დაუთმეთ. დღის მეორე ნახევარში მეტად უნდა გამოავლინოთ დიპლომატია ახლობლებთან მიმართებაში. გადაამოწმეთ ამბის ინფორმატორი, წყარო.
ყურადღება გმართებთ სამსახურის საქმეების მიმართ. სიფრთხილე - იურიდიული დოკუმენტების შედგენისას. ნუ გადავარდებით ილუზიებში. მოერიდეთ საეჭვო პირებთან ურთიერთობას.