19 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძიდილით მოაგვარეთ სამსახურისა და საოჯახო საქმეები და მეტი დრო გაატარეთ შვილებთან ერთად ბუნებაში. მოაწყვეთ პიკნიკი.
მეტი დრო გაატარეთ სასიამოვნო ადამიანების გარემოცვაში. მოიწყვეთ პიკნიკი, გაისეირნეთ ქალაქგარეთ. დაისვენეთ და გამოიძინეთ.
საოჯახო საქმეები დილითვე მოაგვარეთ, რომ მეგობრებთან ერთად გართობაში არაფერმა შეგიშალოთ ხელი. შინ უცხოებს ნუ მიიყვანთ.
არ გაგიჭირდებათ საერთო ენის გამონახვა გარშემო მყოფებთან. უცხოებთანაც კი ისაუბრებთ სხვადასხვა თემაზე. მეტი ყურადღება მიაქციეთ წვრილმანებს.
მოერიდეთ ფულის ხარჯვას. ნუ შეიძენთ ელექტრონივთებს. მეტი დრო გაატარეთ სუფთა ჰაერზე, საყვარელ ადამიანებთან ერთად.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა მშობლებთან, ნათესავებთან. მოაწესრიგეთ საოჯახო საქმეები. კარგია ინტერიერის შეცვლა-განახლება.
დილა საოჯახო საკითხების მოგვარებას დაუთმეთ. სხვა დღისთვის გადადეთ რომანტიკული პაემანი; ნურც ხმაურიან წვეულებას დაესწრებით.
ზედმეტად მგრძნობიარე ხართ და სასიამოვნო ადამიანებთან გქონდეთ ურთიერთობა. თანამოაზრეებთან ერთად განიხილეთ იდეები, მოსაზრებები.
მოერიდეთ მცირე უსიამოვნებაზე ნერვების მოშლას. მეტად დაისვენეთ, გამოიძინეთ. ავანტიურა და თავაგადასავალი სიფრთხილეს მოითხოვს.
მოაგვარეთ საოჯახო საქმეები. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ნათესავებთან. შესაძლოა, თანამოაზრეებთან შეხვედრამ და იდეების გაცვლამ მოგიწიოთ.
დაისვენეთ, მეგობრებთან ერთად გაისეირნეთ ქალაქგარეთ. გაუფრთხილდით ჯანმრთელობას, განსაკუთრებული ყურადღება გმართებთ სიმპტომებისადმი.
ზედმეტად ემოციური ხართ. მცირე გაუგებრობების გამო მოერიდეთ უსიამოვნებას საყვარელ ადამიანთან. კარგი დღეა მავნე ჩვევებთან საბრძოლველად.