18 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
ხშირად შეგეცვლებათ გეგმები და გარშემო მყოფებიც ხშირად გადაიფიქრებენ მიღებულ გადაწყვეტილებას. ნუ აჩქარდებით მნიშვნელოვან საკითხებზე მუშაობისას. საღამო საოჯახო საქმეებს დაუთმეთ.
გარშემო მყოფებში ეძიეთ მეტი პოზიტივი და ნაკლები ნეგატივი. დაასრულეთ დაწყებული საქმეები და მეტი დრო გაატარეთ ოჯახთან ერთად.
მოერიდეთ დაპირისპირებას ოჯახის წევრებთან. თუ მშვიდობა გსურთ, ანგარიში გაუწიეთ ახლობლების მოთხოვნებსა და სურვილებს.
ავანტიურა და თავგადასავლები გაგიტაცებთ, მაგრამ ნურც უსაფრთხოებას დაივიწყებთ. ოჯახის წევრებს დახმარება, თქვენთან გულითადი საუბარი სურთ.
ყოველდღიური საკითხები მოაგვარეთ, მოსალოდნელია ხარჯი სასიამოვნო საყიდლების გამო. ეცადეთ, ფულის გამო არ გაიფუჭოთ ურთიერთობა მეგობრებთან.
გაფრთხილდით, არავინ დაგაბნიოთ, ან განზრახ არ შეგიყვანოთ შეცდომაში. დახმარება მხოლოდ ერთგულ და გამოცდილ ადამიანებს სთხოვეთ. ნუ ხართ ზედმეტად სენტიმენტალური.
ყურადღება გმართებთ წვრილმანებისადმი. დილიდან ჩამოწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია, რათა არაფერი გამოგრჩეთ. მაგრამ დასვენებასა და ძილზე უარს ნუ იტყვით.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. აკეთეთ ჩვეული საქმეები. მოერიდეთ კოლექტივში ახალი ადამიანის აყვანას, კარიერულ ცვლილებებს.
გადაამოწმეთ მიღებული ინფორმაცია, კოლეგების მიერ შესრულებული საქმე. იყავით დაკვირვებული ოჯახის წევრებთან ურთიერთობისას. საღამო შინაურულ გარემოში გაატარეთ.
ნუ ისარგებლებთ საეჭვო ადამიანების დახმარებით, რჩევით. სხვა დღისთვის გადადეთ მოგზაურობა უცხო ადგილას. მეტი დრო გაატარეთ ოჯახის წევრებთან ერთად.
ფულის ხარჯვა და გადაწყვეტილებების ხშირი ცვლა გელით. ნუ ეცდებით სასიყვარულო ურთიერთობის გასერიოზულებას, მეგობრებთან ურთიერთობის გარკვევას.
სანამ სხვებს დაადანაშაულებდეთ, ჯერ საკუთარი შეცდომები აღიარეთ. ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებებს. ეცადეთ, იუმორში გაატაროთ კრიტიკა.