17 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 00:01, 17 Aug, 2017     6771
დაასრულეთ დაწყებული საქმეები, ურთიერთობა, რომელმაც საკუთარი თავი ამოწურა. ზოგიერთი გადაწყვეტს სამსახურის, საცხოვრებლის შეცვლას.
დღეს შეიძლება დასრულდეს საქმეები, პროცესები, რომლებიც რამდენიმე კვირის წინ დაიწყო. მოერიდეთ გადაღლას, კონფლიქტს ოჯახის წევრებთან.
კარგი დღეა საქმიანი შეხვედრებისა და მივლინებისთვის. აკონტროლეთ სიტუაცია, საქმეები. საღამო ბავშვებთან და საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
დღეს გააზრებულად და ენერგიულად უნდა იმოქმედოთ. ნუ აჰყვებით ემოციებს. მეტი დაკვირვება გმართებთ ფინანსური და საყოფაცხოვრებო საკითხებოსადმი.
დღეს მეტად უნდა გამოავლინოთ ლიდერის თვისებები და მიიქციოთ გავლენიანი ადამიანების ყურადღება. აკონტროლეთ იურიდიული, ტექნიკური და სამშენებლო საკითები.
სიფრთხილე მოგეთხოვებათ ყველაფერში, მუშაობაშიც, მგზავრობაშიც, ტექნიკასთან შეხებისას. ექსპერიმენტების დღე არაა. ზოგიერთს განმარტოება მოუნდება.
საკუთარ საქმეებსაც მოაგვარებთ და კოლეგებსაც დაეხმარებით. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა საქმიან პარტნიორებთან. საღამო ბავშვებთან ან მეგობრებთან ერთად გაატარეთ.
პრობლემებთან, საქმეებთან მარტოს გამკლავება გაგიჭირდებათ, დაიხმარეთ ერთგული მოკავშირეები. ნუ წამოიწყებთ ახალ საქმეებს, სანამ ძველებს არ დაასრულებთ.
ნუ იაქტიურებთ, ყოველდღიური საქმეები მოაგვარეთ, მეტად დაისვენეთ. გადახედეთ თქვენს ურთიერთობას ავტორიტეტულ პირებთან, უცხოელ პარტნიორებთან.
მშვიდი საქმეები აკეთეთ. ნუ გადაიღლებით, ნურც ფიზიკურად და ნურც ემოციურად. საღამო მშვიდ, ოჯახურ გარემოში გაატარეთ.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა უცხოელ ნათესავებთან, საქმიან პარტნიორებთან. თუ ვინმესთან ურთიერთობის აღდგენა გსურთ, დღეს იაქტიურეთ. დაეხმარეთ ხალხს საქმით და არა სიტყვით.
მაქსიმალურ ენერგიას მოითხოვს რუტინული საქმეები. მეტი ყურადღება მიაქციეთ შეზღუდვებს, აკრძალვებს. მოერიდეთ სარისკო ქმედებებს.