10 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 19:44, 09 Aug, 2017     7301
თქვენს მზრუნველობას ოჯახის წევრები საჭიროებენ, კოლეგები - დახმარებას. იყავით კეთილგანწყობილი გარშემო მყოფებთან ურთიერთობისას.
წარმატებული დღე გელით. ადვილად გამონახავთ საერთო ენას გარშემო მყოებთან. სამწუხაროდ, ვალდებულებების გამო საყვარელ ადამიანთან შეხვედრას ვერ მოახერხებთ.
იღბლიანი დღე გელით. დილიდანვე შეუდექით მნიშვნელოვანი საკითხების მოგვარებას. კარგი დღეა გარდერობის გასაახლებლად.
გავლენიან ადამიანებთან და საქმიან პარტნიორებთან მეგობრულ გარემოში განიხილეთ ახალი პროექტები. საყვარელი ადამიანი მზრუნველობით გაგანებივრებთ.
დღეს გამოგიჩნდებიან მიმბაძველები. გარშემო მყოფებისთვის სამაგალითო გახდებით. საღამოს სადღესასწაულო ვახშამი და მხიარულება გელით.
ნუ ხართ ყველაზე მზრუნველი. ჯერ საკუთარი საქმეები მოაგვარეთ და სხვებს მერე დაეხმარეთ. იზრუნეთ საკუთარ თავზე, შეიქმენით კომფორტი, მეტად დაისვენეთ.
სიურპრიზებით დატვირთული დღე გელით. დილა სამსახურის საქმეებს დაუთმეთ. კარგია შოპინგი. საღამოს კი რომანტიკული პაემანი გელით.
დღეს ყველასგან იგრძნობთ ზრუნვას და მხარდაჭერას. არ გაგიჭირდებათ საქმეების მოგვარება. პირადი ცხოვრება სიურპრიზებითაა აღსავსე.
ოპტიმისტურ განწყობაზე ხართ და დღეც ასე ჩაივლის. საინტერესო და მხიარული მოვლენები გელით. საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ სიურპრიზს გიმზადებათ.
საქმიან პარტნიორებთან შეხვედრა ნაყოფიერად ჩაივლის. საყვარელ ადამიანს არ მოაკლოთ ყურადღება. საღამო მყუდრო, ოჯახურ გარემოში გაატარეთ.
ნუ მოცდებით წვრილმან პრობლემებზე. კარგი დღეა მნიშვნელოვანი საკითხების მოსაგვარებლად. საყვარელი ადამიანი მეტად აქტიურობს და საღამოს რომანტიკულ სიურპრიზს გიმზადებთ.
ერთგულ თანამოაზრეებთან ერთად განიხილეთ ახალი იდეები და შემოთავაზებები. გაიარეთ იურიდიული კონსულტაცია. საღამო მეგობრებთან ერთად მხიარულ გარემოში გაატარეთ.