5 აგცისტოს ასტროლოგიური პროოგნოზი
ვერძიჩამოწერეთ საყიდლების სია. კარგი დღეა შოპინგისთვისაც. საღამო მეგობრებთან ერთად მხიარულ გარემოში გაატარეთ.
მშვიდი, პოზიტიური შაბათი დაგიდგათ. საინტერესო და მოულოდნელი შეხვედები გელით. საყვარელი ადამიანი მზრუნველობით აგავსებთ.
ზომიერება დაიცავით ყველაფერში: საოჯახო საქმეების მოგვარებაში, გართობაში. საღამოს შეხვედრები, რომანტიკული ნაცნობობა გელით.
დასვენება და განმარტოება მოგინდებათ. მანამდე სამსახურებრივი საქმეები და საოჯახო ვალდებულებები უნდა შეასრულოთ.
სასიამოვნო შეხვედრების, საჩუქრებისა და სიურპრიზების დღე გელით. მეგობრებთან ერთად გართობისა და თავგადასავლებისთვის მოიცალეთ.
საინტერესო დღე გელით. დილითვე მოაგვარეთ საქმეები, რათა მოგვიანებით შემოქმედებითი იდეების განხორციელება, მეგობრებთან ერთად გართობა შეძლოთ.
ჭირვეულ ახლობლებთან მხოლოდ დელიკატურ თემებზე ისაუბრეთ. მეგობრებთან - გულახდილად. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად ქალაქგარეთ გაატარეთ.
პოზიტიური და ენერგიული ხართ. მეგობრებთან ერთად დილიდან ქალაქგარეთ გაემგზავრეთ. დაისვენეთ და იმხიარულეთ. საყვარელი ადამიანი მზრუნველობით აგავსებთ.
მეგობრებმა მოწყენილობის წამალი იციან და დღეს გაგამხიარულებენ. ოჯახის წევრები მზრუნველობით აგავსებენ.
მეგობრებთან ერთად შეძლებთ საინტერესო იდეების განხორციელებას. საღამოს რომანტიკული სიურპრიზი გელით.
კარგი დღეა მეგობრებთან ერთად გართობისა და შოპინგისთვის. საღამოს საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ პაემანს გიმზადებთ.
ნებისმიერ საქმეს მარტივად გაართმევთ თავს. საოჯახო საქმეებში, იდეების განხორციელებაში ნათესავებიც აიყოლიეთ. პირად ცხოვრებაში სასიამოვნო ცვლილებები გელით.