4 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძისწრაფად დაასრულეთ სამსახურის საქმეები. გარშემო მყოფები ჭირვეულობენ და თავად უნდა გამოავლინოთ დიპლომატია. მეტი დრო დაუთმეთ საოჯახო საქმეების მოგვარებას. საღამოს ნათესავებს უმასპინძლეთ.
მეტად გამოავლინეთ თქვენი ნიჭი. კოლეგებს იდეები გაუზიარეთ. მარტივად გაუმკლავდებით დაგროვილ და ჩახლართულ საქმეებს. საღამო ბავშვებთან ერთად გაატარეთ.
საინტერესო საქმიან შემოთავაზებას მიიღებთ. ზოგიერთს დაწინაურება ან ხელფასის მომატება ელის. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად რომანტიკულ გარემოში გაატარეთ.
მეტი დრო დაუთმეთ ყოველდღიური საქმეების შესრულებას. მოერიდეთ რისკსა და ავანტიურას. გამონახეთ დრო და საყვარელ ადამიანს რომანტიკული საღამო მოუწყვეთ.
საინტერესო დღე გელით. შეხვდებით თქვენთვის საყვარელ ადამიანებს. სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით. საღამოს საჩუქრები და სიურპრიზი გელით.
ყურადღებას ნუ მიაქცევთ გაღიზიანებული უფროსის ან კოლეგის სიტყვას. მშვიდად აკეთეთ თქვენი საქმე. თუ საყვარელი ადამიანი ჭირვეულობს, მის მიმართ მეტი ყურადღება გმართებთ.
მოერიდეთ კამათს და ურთიერთობის გარკვევას გარშემო მყოფებთან. მეტი დრო გაატარეთ ოჯახის წევრებთან ერთად. საღამოს სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
შანსი მოგეცემათ გააუმჯობესოთ სიტუაცია გარშემო მყოფებთან. ახალ მეგობრებს, თანამოაზრეებს გაიჩენთ. საყვარელი ადამიანი თქვენთან საღამოს გატარებაზე ოცნებობს.
კარგი დღეა შემოქმედებითი ნიჭის გამოსავლენად. თქვენი იდეები უფროსს, კოლეგებს გაუზიარეთ. პირად ცხოვრებაში იდილიური სიტუაცია სუფევს.
იყავით მომთმენი, როგორც გარშემო მყოფების, ასევე სიტუაციის მიმართ. მოაწესრიგეთ ფინანსური საკითხები. საყვარელ ადამიანს მზრუნველობით მოხიბლავთ.
მიუხედავად საქმეებისა და ვალდებულებებისა, მაინც მხიარული და საინტერესო დღე გელით. გავლენიანი მეგობრები იდეების რეალიზებაში, პრობლემების მოგვარებაში დაგეხმარებიან.
სამსახურის საქმეები თქვენგან მეტ დაკვირვებას მოითხოვს. დაღლილობის მიუხედავად არ გამოაკლდეთ წვეულებას. ნუ დაივიწყებთ ნათესავებს, მოუწყვეთ მათ საოჯახო ვახშამი.