2 აგვისტოს ასტროლოგიური პროგნოზი
მიმდინარე საკითხების მოგვარება თქვენგან მეტ დაკვირვებას ითხოვს. ყურადღება მიაქციეთ დეტალებს. საყვარელი ადამიანი ყველანაირად ეცდება თქვენი გულის მოგებას.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. მათი დახმარებით საქმეების შესრულებას შეძლებთ. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ, შეუსრულეთ მას სურვილები.
რა საქმესაც არ უნდა აკეთებდეთ, ყველაფერში გელით წარმატება. დამოუკიდებლად მიიღეთ გადაწყვეტილებები. საყვარელი ადამიანი მხიარულ საღამოს გპირდებათ.
მშვიდი დღე გელით. მეტი დრო დაუთმეთ მიმდინარე საკითხების მოგვარებას. საღამოს ნათესავებთან ერთად საოჯახო ვალდებულებები შეასრულეთ.
სამსახურებრივი საკითხები კოლეგებთან შეთანხმებულად მოაგვარეთ. ნუ დაიშურებთ რჩევებსა და რეკომენდაციებს. აქტიურობა გმართებთ სასიყვარულო ურთიერთობის გასაუმჯობესებლად.
ნაკლებად მოიშალეთ ნერვები წვრილმანებზე, მოერიდეთ კრიტიკას ახლობლების მიმართ. იყავით პოზიტური და ყველაფერს საუკეთესოდ გაართმევთ თავს. ახლობლები ფინანსური მდგომარეობის გაუმჯობესების შანს მოგცემენ.
მეტი დრო დაუთმეთ ინტელექტუალურ საქმიანობას. ნუ მოგერიდებათ თქვენი შესაძლებლობების გამოვლინება. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
საინტერესო დღე გელით. ახლობლების ინტერესების დასაცავად მოგიწევთ ბრძოლა. პირადი ურთიერთობის გასაუმჯობესებლად მეტად გამოავლინეთ ინიციატივა.
ნებისმიერი სირთულის პრობლემას მარტივად გაუმკლავდებით. საღამოს კარგია ქალაქგარეთ გასეირნება, საყიდლები. შეხვდით მეგობრებს და იმხიარულეთ.
მეტად გამოავლინეთ თქვენი შესაძლებლობები. ზოგიერთი იდეის განხორციელებას შეძლებთ. საღამო საოჯახო საქმეების მოგვარებასა და შვილებთან ურთიერთობას დაუთმეთ.
თქვენი შრომისმოყვარეობა საუკეთესო შედეგს მოგიტანთ. შეგიძლიათ იტრაბახოთ მიღწევებით. საოჯახოს საქმეების მოგვარებისას გამოავლინეთ ინიციატივა. ოჯახის წევრებს დღესასწაული მოუწყვეთ.
მშვიდი დღე გელით, მაგრამ სამსახურში არავინ დაგასვენებთ. სამსახურის საქმეების მოგვარება უფროსის დასანახავად მაინც მოგიწევთ. მოერიდეთ კონფლიქტს ოჯახის წევრებთან.