31 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი
იდეებით აღსავსე ხართ და მათი განხორციელება არ გაგიჭირდებათ. თუმცა, იყავით ყურადღებით, არავინ მოგატყუოთ. ნუ იქნებით ყველასთან გულახდილი. საღამო უფროს ნათესავებთან ერთად გაატარეთ.
მოელოდნელი და სასიამოვნო შეხვედრების დღე გელით. იყავით მზად მოულოდნელობებისთვის. პირადი ცხოვრება მეტად დატვირთეთ რომანტიკით.
ურთიერთობის დღეა. მეტი დრო გაატარეთ თქვენვის საინტერესო ადამიანებთან. მეტად გამოავლინეთ ორატორული ნიჭი. პირად ცხოვრებაში რომანტიკული სიურპრიზი გელით.
საქმეებითა და ვალდებულებით დატვირთული დღე გელით. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. იყავით მეტად პოზიტიური. პირადი ცხოვრება იდეალურად გაქვთ.
მეტად გამოავლინეთ ორგანზატორული ნიჭი. კარგი დღეა ახალი იდეების განსახორცილებლად. აქტიურობით უფროსის კეთილგანწყობას დაიმსახურებთ. საღამოს არ გამოაკლდეთ ოჯახურ ვახშამს.
იყავით ყურადღებიანი გარშემო მყოფებს მიმართ; მუშაობისას. ერთგული კოლეგების დახმარებით არ გაგიჭირდებათ საქმეების მოგვარება. საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ თავგადასავალს გიმზადებთ.
დილას სამსახურებრივი ვალდებულებები და საქმიანი შეხვედრები გელით გავლენიან ადამიანებთან. დღის მეორე ნახევარი რომანტიკას დაუთმეთ. საყვარელი ადამიანი სიურპრიზს გიმზადებთ.
დღეს ფორტუნა გწყალობთ. თავდაპირველად თქვენი საქმეები მოაგვარეთ და სხვების პრობლემებზე ნუ მოცდებით. საღამოს რომანტიკული თავგადასავალი გელით.
ყველაფერი თქვენ სასიკეთოდ ხდება. იყავით გულისხმიერი კოლეგების, ოჯახის წევრების მიმართ. საღამოს მეგობრებთან ერთად მხიარულება გელით.
დილიდან ჩამოწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია. იყავით მიზანმიმართული, დაიცავით საკუთარი პოზიცია. ოჯახის წევრებს არ მოაკლოთ მზრუნველობა.
ნუ ფორიაქობთ, მშვიდად მიიღეთ ცხოვრებისეული სიურპრიზები. სამსახურის პრობლემებს ადვილად მოაგვარებთ კოლეგების დახმარებით. პირადი ცხოვრება კი თავად უნდა გაიუმჯობესოთ.
დღე პოზიტიურად ჩაივლის, თუ არ ეცდებით საკუთარ თავში ნაკლოვანებების ძებნას; მომხდარში საკუთარი თავის დადანაშაულებას. საყვარელი ადამიანის მიმართ მეტად გამოახატეთ სიყვარული.