29 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი
არც სანერვიულოდ გაქვთ საქმე და არც საწუწუნოდ. ყველაფერი ისე იქნება, როგორც მოისურვებთ. გამონახეთ დრო შემოქმედებითი საქმიანობისთვის.
კარგი დღეა პირადი საკითხების მოსაგვარებლად. საყვარელი ადამიანი მზადაა სასიყვარულო ავანტიურისთვის. ნათესავებთან ურთიერთობა საღამოსთვის გადადეთ.
დილა ვარჯიშით დაიწყეთ, რათა კიდევ უფრო ენერგიულად შეძლოთ საქმეების მოგვარება. საღამოს მეგობრებთან შეხვედრა, პიკნიკი და გართობა გელით.
ნუ მოგერიდებათ ემოციების გამოხატვის. საქმეები და ვალდებულებები გვერდზე გადადეთ და მხიარულებისა და გართობისთვის მოიცალეთ. საღამოს მეგობრებს უმასპინძლეთ.
იყავით პოზიტიური, სიურპრიზებისა და საჩუქრების დღეა. ნათესავები მზრუნველობით გაგანებივრებენ. მეგობრები მოწყენის საშუალებას არ მოგცემენ.
იყავით აქტიური და ენერგიული. მოსალოდნელია ნათესავების ვიზიტი. საღამოს საყვარელი ადამიანი რომანტიკით გაანებივრეთ.
საინტერესო მოვლენებისა და შეხვედრების დღე გელით. საყვარელი ადამიანი გულახდილი და მოსიყვარულეა. საღამო საოჯახო საქმეების მოგვარებას დაუთმეთ.
კარგი დღეა დასვენებისთვის, საოჯახო ვალდებულებების შესასრულებლად. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ნათესავებთან. საღამო რომანტიკული ვახშამი გელით.
თავგადასავლებისა და ავანტიურის განწყობაზე ხართ. მეტად გამოავლინეთ ინიციატივა და აიყოლიეთ მეგობრები. ნათესავები გეგმების განხორციელებაში დაგეხმარებიან.
კეთილი, პოზიტიური დღე გელით. ნაკლები დრო დაუთმეთ სამსახურის საქმეებს და მეტი ნათესავებთან ურთიერთობას. საღამოს მშვიდ გარემოში დაისვენეთ.
დღე ისე უნდა გადაანაწილოთ, რომ სამსახურის საქმეებიც მოაგვაროთ და მეგობრებთან ერთადაც მოახერხოთ გართობა. საყვარელი ადამიანი რომანტიკული იდეებითა აღსავსე.
მშვიდი, პოზიტიური დღე გელით. გამონახეთ დრო დასვენებისთვის. უკეთესია, თუ ნათესავებთან ერთად საოჯახო საკითხების მოგვარებას შეძლებთ.