25 ივლისის ასტროლოგიური პროგნოზი
მხიარული და მოვლენებით დატვირთული დღე გელით. სარფიან ხელშეკრულებას გააფორმებთ. საღამოს საინტერესო შეხვედრა გელით. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას სასიყვარულო პარტნიორთან.
საქმიანი და რომანტიკული შეხვედრებით აღსავსე სამშაბათი გელით. თქვენი პერსონით გავლენიანი ადამიანები დაინტერესდებიან. საღამოს ელოდეთ სიურპრიზს.
ავანტიურისა და თავგადასავლისთვის ხართ მზად. ფრთხილად და დაკვირვებულად იმოქმედეთ. საყვარელ ადამიანთან გულახდილი საუბარი გელით.
მეტი ყურადღება გმართებთ მუშაობისას, განსაკუთრებით, დოკუმენტების შედგენისას. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა კოლეგებთან, საქმიან პარტნიორებთან. საღამო სუფთა ჰაერზე გაატარეთ.
შეხვდით საქმიან პარტნიორებს. ხელშეკრულებების გაფორმებამდე საბუთები გააცანით მეგობარ იურისტს. საღამოს ელოდეთ სტუმრებს, სიურპრიზებს.
ახლობლები თქვენს მხარდაჭერას საჭიროებენ. დაეხმარეთ კოლეგებს სამსახურის საქმეების მოგვარებაში. საღამო ოჯახში, მშვიდ გარემოში გაატარეთ.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან, მატერიალური მდგომარეობა. საღამოს მხიარულება და სასიამოვნო ადამიანების გაცნობა გელით.
დაიწყეთ ახალ პროექტებზე მუშაობა. მოერიდეთ ურთიერთობას ჭორიკან და ინტრიგან ადამიანებთან. საღამო ნათესავებთან ერთად გაატარეთ.
საინტერესო შეხვედრების დღე გელით. გავლენიან ადამიანებს გაიცნობთ. გააცანით მათ თქვენი იდეები. საღამოს მეგობრებთან ერთად იმხიარულეთ.
კარგი დღეა ახალი საქმეების დასაწყებად, სწავლისა და თვითგანათლებისთვის. თქვენს მზრუნველობას საჭიროებენ ოჯახის პატარა წევრები. საყვარელი ადამიანი მზრუნველი და დამჯერია.
ნუ ხართ გულღია, განსაკუთრებით უცნობ ადამიანებთან. აკონტროლეთ ერთგული თანამშრომლებიც კი. დღის მეორე ნახევარი აქტიურ დასვენებას დაუთმეთ.
კოლეგებთან გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა და ერთად ახალი პროექტების განხორციელებას შეძლებთ. გამონახეთ დრო და დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს შეხვდით.