დენიელ კრეიგმა აზრი შეიცვალა - ორწლიანი მოლაპარაკებების შემდეგ ჯეიმს ბონდი ბრუნდება
ეს საინტერესოა - 12:15, 10 Jul, 2017     1967
მიუხედავად მრავალჯერადი უარისა, თითქმის ორწლიანი მოლაპარაკებების შემდეგ, „ჯეიმს ბონდის“ პროდიუსერებმა შეძლეს დაერწმუნებინათ დენიელ კრეიგი, რომ საიდუმლო აგენტის როლი მეხუთედაც შეესრულებინა.
ამის შესახებ ინფორმაციას ბრიტანული გამოცემა Mirror ავრცელებს.
48 წლის მსახიობმა როგორც ჩანს აზრი შეიცვალა და საიუბილეო 25-ე ფილმში, კვლავ აგენტი 007-ის როლს შეასრულებს. როგორც გამოცემა იტყობინება, ფილმის გადაღებები 2018 წელს დაიწყება.
„მირორის“ ინფორმაციითვე, ფილმისთვის საუნდტრეკს კვლავ ადელი დაწერს. 2012 წელს, „ბონდიანასთვის“ დაწერილი საუნდტრეკისთვის Skyfall მომღერალმა, ოსკარი, ოქლოს გლობუსი და გრემი აიღო.
რაც შეეხება დენიელ კრეიგს, ის ჯეიმს ბონდის როლს 2006 წლიდან ასრულებს. 11 წლის განმავლობაში მან 4 ფილმში მიიღო მონაწილეობა. ბოლო ფილმი, „007: სპექტრი“ 2015 წელს გამოვიდა. რომლის შემდეგაც განაცხადა, რომ ფილმის გაგრძელებაში აღარასოდეს დაბრუნდებოდა.
აღსანიშნავია, ორი წლის განმავლობაში, ბრიტანელი აგენტის როლზე მედიაში რამდენიმეკანდიდატს განიხილავდნენ. ერთერთ ყველაზე რეალურ კანდიდატად ტომ ჰიდლსტონს მიიჩნევდნენ.