"გეი ვარ, ფიზიკური კონტაქტის გარეშე" - ენდრიუ გარფილდი
ჰოლივუდის ვარსკვლავის, 33 წლის მსახიობის ენდრიუ გარფილდის ბოლო ინტერვიუმ, სოციალურ ქსელში დიდი აურზაური გამოიწვია.
მსახიობმა ტონი კუშნერის პიესაში Angels in America საკუთარ როლზე ისაუბრა. ენდრიუს პერსონაჟი ჰომოსექსუალია, რომელიც თავის ებრაულ რწმენასა და სექსუალურ ორიენტაციას შორის მერყეობს. გარფილდის თქმით, როლისთვის მომზადებაში მას რეალითი შოუ RuPaul's Drag Race დაეხმარა.
„ყოველ კვირას მე და ჩემი მეგობრები ვიკრიბებობით და RuPaul's Drag Race ვუყურებდით. ყველა სერიას ვუყურეთ. ამჟამად მეც ჰომოსექსუალი ვარ, უბრალოდ ფიზიკური კონტაქტის გარეშე, სულ ეს არის“ – იხუმრა ენდრიუმ.
მსახიობის ინტერვიუს სოციალურ ქსელებში დიდი გამოხმაურება მოჰყვა და ენდრიუსაც , საკუთარი სექსუალური ორიენტაციის შესახებ განმარტების გაკეთება მოუწოა.
„რამდენადაც ვიცი, გეი არ ვარ. შეიძლება ამას გვიან მივხვდე, მაგრამ ახლა დარწმუნებული ვარ ჩემს ორიენტაციაში, რაც ძალიან კარგია“- განაცხადა მსახიობმა.
შეგახსენებთ, ენდრიუ გარფილდი 2010 წლიდან 2015 წლამდე ოსკაროსან მსახიბს, მის პარტნიორს ფილმიდან The Amazing Spider-Man, ემა სტოუნს ხვდებოდა. წყვილი 2015 წელს დაშორდა.