ქემალის და ნიჰანის ისტორია დასასრულს უახლოვდება - მაყურებელს ცუდი "სიურპრიზი" ელის (ფოტო)
ეს საინტერესოა - 20:14, 29 Jun, 2017     34195
პოპულარული თურქული სერიალი, "შენი ზოდიაქოს ფერი" (kara sevda) რომელიც „რუსთავი2“-ის ეთერში გადის ფინალს უახლოვდება, ნიჰანისა და ქემალის სიყვარულის ისტორიის საყურებლად მაყურებელს მხოლოდ რამდენიმე სერიაღა დარჩა. დღევანდელ სერიალში ქემალმა საყვარელ ქალს დაქორწინება შესთავაზა და მისგან თანხმობაც მიიღო. ყველა პირობაა იმისთვის რომ მათი ბობოქარი ცხოვრებით და ტანჯვით დაღლილმა მაყურებელმა, დამსახურებული Happy End-ით გაიხაროს, თუმცა ამჯერად ყველაფერი სხვანაირადაა.
თუ დასპოილერების გეშინიათ ჯობია კითხვა აქვე შეწყვიტოთ.
სერიალი, რომლის მთავარი გმირები ღარიბი ინჟინერი ქემალი და მდიდარი ბიზნესმენის შვილი ნიჰანი არიან, ქართულ ტელესივრცეში წელზე მეტია გადის. მთელი ამ დროის განმავლობაში ისინი ცდილობენ ერთად ყოფნას მიაღწიონ, თითქოს მოახერხებენ კიდეც, თუმცა საბოლოოდ ყველაფერი ცუდად მთავრდება- ფინალურ სერიაში ქემალი კვდება. ის ფეხს ნაღმზე დადგამს, როდესაც მიხვდება რომ გამნაღმველები მას ვერ შველიან, თავს მთავარ ანტიგმირთან ემირთან ერთად იფეთქებს. ეს ყველაფერი კი მისი საყვარელი ქალის, ნიჰანის თვალწინ ხდება.