28 ივნისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:53, 27 Jun, 2017     4534
მშვიდი, წყნარი დღე გელით. ახალი საქმეების დაწყებამდე რჩევა გამოცდილ კოლეგებს ჰკითხეთ. პირად ცხოვრებაში ცვლილებაა მოსალოდნელი. პარტნიორის ჭირვეულობას მშვიდად უნდა შეხვდეთ.
კარგი დღეა შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად, მაგრამ ნურც საოჯახო და სამსახურის საქმეებს მიატოვებთ. არ დააგვიანოთ რომანტიკულ პაემანზე.
კომუნიკაბელური და მეგობრული ხართ. ვერსად დაემალებით საყვარელ ადამიანს და მეგობრებს, ყველას თქვენთან უნდა ყოფნა.
ნაკლები ყურადღება მიაქციეთ გარშემო მყოფების წუწუნს. მშვიდად აკეთეთ თქვენი აზრი. საღამოს მეგობრულ გარემოში დაუნიშნეთ საქმიან პარტნიორებს შეხვედრა.
გარშემო მყოფები აღფრთოვანებულები არიან თქვენი აქტიურობით. თუმცა, მათაც იმავეს ნუ მოსთხოვთ. საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ პაემანს გიმზადებთ.
შეხვედრებითა და ნაცნობობით მდიდარი დღე გელით. კარგი დღეა გარდერობის გასაახლებლად. ფული მხოლოდ საკუთარ სიამოვნებაზე დახარჯეთ.
მოერიდეთ კონფლიქტს გარშემო მყოფებთან. მეტად გამოავლინეთ დიპლომატია. საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ სიურპრიზს გიმზადებთ.
დღეს უამრავი საქმე გექნებათ შესასრულებელი, მაგრამ ნურც დასვენებას დაივიწყებთ. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
იყავით აქტიური და აკონტროლეთ სიტუაცია თქვენ გარშემო. მოერიდეთ ფლირტს საქმიან პარტნიორებთან. საღამოს მეგობრებთან ერთად მხიარულება გელით.
გჯეროდეთ საკუთარი თავის და ძალების. დღეს ნებისმიერ საქმეს საუკეთესოდ გაუმკლავდებით. კოლეგებისგან კომპლიმენტები გელით. საღამოს თუ უფლებას მისცემთ, საყვარელი ადამიანი მზრუნველობით გაგანებივრებთ.
დღეს მყუდრო სიტუაციას შექმნით ყველგან - სახლშიც და სამსახურშიც. გარშემო მყოფები თქვენთან დამეგობრებაზე ოცნებობენ. საღამოს ოჯახის წევრები შეკრიბეთ.
დღეს ყველას დამხმარე უნდა იყოთ. საღამოს გამონახეთ დრო საკუთარი თავისთვის, დაისვენეთ, ან საყვარელ ადამიანთან ერთად რომანტიკულ გარემოში გაისეირნეთ.