24 ივნისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ახალი საქმეები არ დაიწყოთ, მხოლოდ დაგეგმეთ. კარგი დღეა მოგზაურობისა და სეირნობისთვის. საღამოს მეგობრებს, ნათესავებს უმასპინძლეთ.
სიფრთხილე გმართებთ გამონათქვამებისას. ოჯახის წევრებთან და ნათესავებთან მოერიდეთ ურთიერთობის დაძაბვას. საღამოს სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
საინტერესო დღე გელით. დასვენებასა და უსაქმურობას არავინ დაგაცდით. საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ თავგადასავალში აგიყოლიებთ. საღამოს სტუმრებს ელოდეთ.
პოზიტიური დღე გელით და მეტად გაიღიმეთ. პირად ცხოვრებაში სიურპრიზი გელით. მეტი დრო დაუთმეთ საოჯახო საკითხების მოგვარებას; ნაკლები - სამსახურის საქმეებს.
საინტერესო ადამიანების გაცნობისა და შეხვედრების დღეა. ოჯახის წევრები მზრუნველობით აგავსებენ. საღამოს შეიძინეთ გემრიელობა ნათესავებისა და მეგობრებისთვის.
წარმატებული დღე გელით. დაისვენეთ, არ იმუშაოთ. არ გამოაკლდეთ მეგობრიულ წვეულებას. ოჯახის წევრები მხიარულ საქმიანობაში აგიყოლიებენ.
მეტი დრო გაატარეთ თქვენთვის ძვირფასი ადამიანების გარემოცვაში. კარგი დღეა ქალაქგარეთ პიკნიკის მოსაწყობად. სააგარაკო საქმიანობისთვის.
კარგი დღე ელით შემოქმედებით ადამიანებს. იდეები საყვარელ ადამიანთან ერთად განახორციელეთ. ნათესავები საჭირო რჩევებით დაგეხმარებიან.
სიურპრიზებით მდიდარი დღე გელით. თუმცა, აკონტროლეთ ემოციები. მოერიდეთ ხალხის შოკირებას. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
შეხვედრებით მდიდარი დღე გელით. შეიძლება დიდი ხნის უნახავი მეგობრები ან ნათესავები გესტუმრონ. აგრეთვე, კარგი დღეა რომანტიკული შეხვედრისა და პიკნიკის მოსაწყობად.
დილიდან მოაგვარეთ საოჯახო საქმეები, რათა მეტი დრო დაგრჩეთ გართობისა და მხიარულებისთვის. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
მეტი დრო გაატარეთ ნათესავებთან ერთად. ერთად მოაგვარეთ საოჯახო საკითხები. ყურადღება არ მოაკლოთ სასიყვარულო პარტნიორს. საღამოს ესტუმრეთ ან შინ მოიპატიჟეთ მეგობრები.