23 ივნისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძისიურპრიზებით სავსე დღე გელით. თავგადასავლები გელით სამსახურშიც. საყვარელ ადამიანს ბევრი რომანტიკული იდეა აქვს, მაგრამ უთქვენოდ ვერ განახორციელებს.
მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებების მიღებისას ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ. ოჯახური საკითხების მოგვარებაში ნათესავები დაგეხმარებიან.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა კოლეგებთან და ერთად დაასრულეთ დაწყებული საქმეები. საღამოს სიურპრიზები გელით. ზოგიერთს შორეული ახლობლები ესტუმრებიან.
საინტერესო, მოვალეობებით დატვირთული დღე გელით. მეტი ყურადღება დაუთმეთ ფინანსური საკითხების მოგვარებას. პირად ურთიერთობაში კონკურენტები ვერაფერს დაგაკლებენ.
ნუ მიიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეილებებს, მოერიდეთ ახალი საქმეების დაწყებას. მეტად დაისვენეთ. შეეხმიანეთ ნათესავებს. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
სამსახურის საქმეები თქვენგან ყურადღებას მოითხოვს, ისევე როგორც, პირადი ცხოვრება. მეტი ყურადღება მიაქციეთ დეტალებს. საღამოს საყვარელ ადამიანთან ერთად გაისეირნეთ.
დღე გარშემო მყოფებზე წარუშლელ შთაბეჭდილებას მოახდენთ. თუმცა, თავში ნუ აგივარდებათ. საყვარელი ადამიანი მზრუნველობასა და ყურადღებას ითხოვს.
მოერიდეთ ახალი საქმეების დაწყებას. პარტნიორებთან ერთად მშვიდად განიხილეთ მიმდინარე საკითხები. საყვარელი ადამიანისგან ეჭვიანობასა და ჭირვეულობას ექნება ადგილი.
იყავით მშვიდი და გააზრებულად გადადგით ყოველი შემდეგი ნაბიჯი. მეტი დრო დაუთმეთ უფროსი ასაკის ნათესავებთან ურთიერთობას. მათგან საჭირო რჩევებს მოისმენთ.
დღეს თქვენი შრომისმოყვარეობითა და პუნქტუალურობით კონკურენტებსაც კი მოხიბლავთ. ზოგიერთს საღამოს სასიყვარულო თავგადასავალი ელის.
მეტი დრო დაუთმეთ დაწყებული საქმეების მოგვარებას. ნათესავები (შორეულებიც კი) მოწყენის საშუალებას არ მოგცემენ. საღამოს მხიარულება გელით.
დღეს ნუ დაგეგმავთ მნიშვნელოვან საქმეებს და ნუ მიიღებთ საბოლოო გადაწყვეტილებებს. საყვარელი ადამიანი რომანტიკულ საღამოს მოგიწყობთ.