18 ივნისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ვერძიდილით დაისვენეთ და გამოიძინეთ, დაიწყეთ დღე ვარჯიშით. შუადღის შემდეგ საინტერესო და გავლენიან ადამიანებთან გელით შეხვედრა.
მოერიდეთ ურთიერთობის დაძაბვას ოჯახის წევრებთან. მეტი დრო დაუთმეთ აქტიურ დასვენებას. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
დღეს დასვენებას ნაკლებად მოახერხებთ. დილით საოჯახო საქმეები მოაგვარეთ, მოგვიანებით - სამსახურის. საღამოს რომანტიკული პაემანი გელით.
ნაკლებად მოიშალეთ ნერვები და მეტად დაისვენეთ, დატკბით პოზიტივით. კარგი დღეა ქალაქგარეთ გასამგზავრებლად. ბავშვებთან ერთად გასართობად.
იყავით მხიარული და ღიმილიანი. საინტერესო ნაცნობობა გელით, მათ შორის, საწინააღმდეგო სქესის წარმომადგენლებთანაც. მაგრამ საყვარელი ადამიანი არ აეჭვიანოთ.
ნუ დარჩებით სახლში. შეეხმიანეთ მეგობრებს და დილიდანვე გაემგზავრეთ ქალაქგარეთ. იმხიარულეთ, გაერთეთ. თუმცა, საოჯახო ვახშამზე არ დააგვიანოთ.
კარგი დღე ელით აქტიურ და შემოქმედებით ნიშნებს. ნუ იზარმაცებთ და მთელ დღეს კომპიუტერთან, ტელევიზორის წინ ნუ გაატარებთ.
თუ გრძნობთ, რომ ბუნებაში გსურთ გასეირნება, შინ ნუ დარჩებით. კარგი დღეა შოპინგისთვის. ოჯახის წევრები გემრიელობებით გაანებივრეთ.
მეგობრებთან ერთად ბუნებაში გართობა განწყობას გაგიუმჯობესებთ. აგრეთვე კარგი დღეა გარდერობის გასაახლებლად. შოპინგზე ოჯახის წევრებთან ერთად გაემართეთ.
დღეს მოწყენის საშუალებას არავინ მოგცემთ. მეგობრები ქალაქგარეთ გასეირნებას შემოგთავაზებენ. ოჯახის წევრები საოჯახო საქმიანობაში აგიყოლიებენ.
დღეს ყველაფერს სხვანაირად შეხედავთ; თქვენს საყვარელ ადამიანსაც კი. საოჯახო ვალდებულებებს სიამოვნებით შეასრულებთ. მეგობრებთან იყავით გულწრფელი.
დღეს თავგადასავლების მაძიებელი ხართ. მხიარულება და ავანტიურა გაგიტაცებთ. გაისეირნეთ ბუნებაში. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.