6 ივნისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:47, 05 Jun, 2017     4890
კოლეგებთან ერთად განიხილეთ მიმდინარე საკითხები. საღამოს საყვარელ ადამიანთან გულითადი საუბარი გელით. ამინდის მიუხედავად ძილის წინ სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
ფორტუნა გწყალობთ. უსიამოვნებებს პანიკის გარეშე მოაგვარებთ. გაგიუმჯობესდებათ პირადი ურთიერთობები. მეტი დრო გაატარეთ ბავშვებთან ერთად.
მოშურნეები აქტიურდებიან ამიტომ დასვენების დრო არაა. დაკვირვებით იმოქმედეთ. პირადი ურთიერთობაში სტაბილურობა გელით.
წარმატებული დღე ელით მშრომელ ნიშნებს. დღის ბოლოს მადლობა უთხარით ადამიანებს, რომლებიც გამარჯვებაში დაგეხმარნენ. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
ყურადღება გმართებთ მიმდინარე საკითხებისადმი. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ. შეეხმიანეთ დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს.
აკონტროლეთ კოლეგების მიერ შესრულებული საქმეები. საინტერესო და რომანტიკული შეხვედრები გელით. დაქორწინებულებმა გააუმჯობესეთ ურთიერთობა საყვარელ ადამიანთან.
წარმატებული დღე გელით. საღამოს შეხვდით დიდი ხნის უნახავ მეგობრებს. მარტოხელებს რომანტიკული ნაცნობობა გელით.
სწრაფად გაუმკლავდებით დაგროვილ საკითხებს. მეტი დრო გამონახეთ ოჯახის წევრებთან ურთიერთობისთვის. მოერიდეთ ფულის ფლანგვას, განსაკუთრებით შოპინგზე.
ყურადღებით იყავით, არავინ მოგატყუოთ და გამოგიყენოთ. დაკვირვება გმართებთ დეტალებისადმი. საღამო ოჯახში, უფროს ნათესავებთან ერთად გაატარეთ.
მეტი ყურადღება გმართებთ კომპანიის, ბრენდის არჩევისას, საბუთების გაფორმებისას. მეტი დრო გაატარეთ პოზიტიური ადამიანების გარემოცვაში.
პირად ცხოვრებაში სიურპრიზები გელით. მაგრამ სამსახურის საქმეებს ნუ დაივიწყებთ. საღამო მშვიდ გარემოში გაატარეთ.
დღეს წესებიდან უნდა გადაუხვიოთ და იმპროვიზაციას მიმართოთ. გამონახეთ დრო დასვენებისთვის. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.