2 ივნისის ასტროლოგიური პროგნოზი
დღეს მოსაწყენად ვერ მოიცლით, - წარმატება გელით საქმიანობაშიც, პირად ცხოვრებაშიც. გარშემო მყოფები აფასებენ თქვენს სიტყვას.
ნებისმიერ საქმეს ადვილად გაართმევთ თავს. ჰარმონია დაისადგურებს ოჯახშიც. საყვარელი ადამიანი მზრუნველობით აგავსებთ.
ნუ შეადარებთ საკუთარ თავს გარშემო მყოფებს. თქვენ ერთადერთი და განუმეორებელი ხართ. თქვენ გვერდით ყველა ბედნიერი და მხიარულია. საღამოს წვეულებას არ გამოაკლდეთ.
სიურპრიზებით მდიდარი დღე გელით. სამსახურში უამრავი საქმე დაგიგროვდათ მოსაგვარებელი, მაგრამ კოლეგების დახმარებით ყველაფერს მოაგვარებთ. საღამო შინ გაატარეთ.
მეტი ყურადღება მიაქციეთ ახლობლების, გამოცდილი ადამიანების რჩევას. საქმეების მოგვარება უსიამოვნო ფიქრებს გაგიქარვებთ. პირად ცხოვრებაში ჰარმონია დაისადგურებს.
საქმეებით დატვირთული დღე გელით. თავიდან შეიძლება მოგეჩვენოთ, რომ გაგჭირდებათ მათი მოგვარება, მაგრამ თუ ვალდებულებებს სწორად გადაანაწილებთ, ყველაფერს გაართმევთ თავს და რომანიტიკისთვისაც დაგრჩებათ დრო.
უამრავი საქმე დაგიგროვდათ, მაგრამ დრო დასვენებისა და სიურპრიზებისთვისაც უნდა გამონახოთ. საღამოს რომანტიკული შეხვედრა გელით.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. აგრეთვე, - სამსახურის საქმეები და პირადი ცხოვრება. საინტერესო შეხვედრებით მდიდარი დღე გელით.
თუ გარშემო გამოცდილ და ერთგულ ადამიანებს იყოლიებთ, ნებისმიერ სირთულეს, საქმეს ადვილად გაუმკლავდებით. საღამოს ახლობლებს უმასპინძლეთ.
აკეთეთ თქვენი საქმე და ეცადეთ, თქვენი კეთილგანწყობა არავინ გამოიყენოს ბოროტად. უსიამოვნებები დიპლომატიურად მოაგვარეთ. პირადი ცხოვრება რომანტიკით იქნება აღსავსე.
დილიდან პოზიტიურ განწყობაზე იქნებით. ყველა ეცდება თქვენი კეთილგანწყობის მოპოვებას, თქვენს დახმარებას. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ. დღეს თქვენი გამჭრიახობით გარშემო მყოფებს გააოცებთ. კარგი დღეა ხელშეკრულებების გასაფორმებად. ზოგიერთი საინტერესო შემოთავაზებას მიიღებს.