30 მაისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:53, 29 May, 2017     4786
ყურადღებას ნუ მიაქცევთ მოშურნეებს; გაბედულად იმოქმედეთ სურვილების ასასრულებლად. პირად ცხოვრებაში სიურპრიზი გელით. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
სასიამოვნო და სახალისო დღე გელით. მეტი დრო გაატარეთ თქვენთვის სასიამოვნო ადამიანების გვერდით. საყვარელი ადამიანი ყველა ჭირვეულობას გაპატიებთ.
დილიდან პოზიტიური განწყობა შეიქმენით. თანამოაზრეებს გაუზიარეთ ახალი იდეები. საღამოს გამონახეთ დრო და შეხვდით მეგობრებს.
დილიდან საქმეების მოგვარებით იქნებით დაკავებული, მაგრამ ეცადეთ, დროდადრო მაინც გაისეირნოთ სუფთა ჰაერზე. საღამოს რომანტიკული პაემანი გელით.
სიურპრიზებით აღსავსე დღე გელით, განსაკუთრებით პირად ცხოვრებაში. ახალი იდეები კოლეგებთან ერთად განიხილეთ. საღამოს შეეხმიანეთ დიდი ხნის უნახავ ნათესავებს.
თუ მუშაობით დაიღლებით, კოლეგებთან ერთად სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ და თქვენი მოსაზრებები ბუნებაში გაუზიარეთ. საღამოს ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
წარმატება გელით ყოველდღიურ საქმეებში. მოსალოდნელია საინტერესო ადამიანებთან შეხვედრა. პირად ცხოვრებაში ჰარმონია და იდილია დაისადგურებს.
მოერიდეთ გარშემო მყოფების კრიტიკას. ნუ იქნებით ზედმეტად მომთხოვნი. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან.
წარმატება გელით სხვადასხვა სფეროში. გავლენიანი მეგობრების დახმარების იმედი გქონდეთ. საყვარელი ადამიანი მზრუნველობით აგავსებთ.
დღეს ნებისმიერი წამოწყება წარმატებით განხორციელდება. ზოგიერთს საინტერესო საქმიანობაში ჩართვას შესთავაზებენ. საღამოს დაესწარით კულტურულ ღონისძიებას ან სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
გარშემო კეთილი და პოზიტიური ადამიანები გახვევიათ. თავადაც ასეთი უნდა იყოთ მათ მიმართ. საღამოს საყვარელ ადამიანს პაემანი დაუნიშნეთ.
დღეს ყველა სურვილს აისრულებთ და ყველა იდეას განახორციელებთ. თუ არ იზარმაცებთ და გაბედულად იმოქმედებთ. საღამოს კარგია შოპინგი და ნათესავების მონახულება.