29 მაისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:53, 28 May, 2017     3727
გაბედულად და მიზანმიმართულად იმოქმედეთ დასახული მიზნების განსახორციელებლად. პირად ცხოვრებაში სიურპრიზი გელით. საღამო ოჯახის წევრებთან ერთად გაატარეთ.
სასიხარულო მოვლენებით აღსავსე დღე გელით. მეტი დრო გაატარეთ თქვენთვის საინტერესო ადამიანებთან ერთად. საყვარელი ადამიანი ყველა წამოწყებაში დაგეხმარებათ.
დილიდან შეიქმენით დადებითი განწყობა და უამრავ საქმეს მოაგვარებთ. ნებისმიერ წამოწყებას გაართმევთ თავს. გამონახეთ დრო და შეეხმიანეთ მეგობრებს. საღამოს ავანტიურა გაგიტაცებთ.
პოზიტიურად ხართ განწყობილი და სამსახურის საქმეებიც კარგად მიგდით. მეტი დრო დაუთმეთ შვილებთან ურთიერთობას. საღამო მეგობრებთან ერთად გაატარეთ.
საქმეები ისე გადანაწილეთ, რომ საღამოს გართობისთვისაც დაგრჩეთ დრო. კოლეგების და პარტნიორების მხარდაჭერის იმედი გქონდეთ. დღის მეორე ნახევარში გამონახეთ დრო საოჯახო საქმეებისთვის.
მთელ დღეს კომპიუტერთან ნუ გაატარებთ. აგრეთვე, სამსახურში გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით. მეტად დაისვენეთ. საღამოს მოაწყვეთ ოჯახური წვეულება, გაუმასპინძლდით მეგობრებს.
ენერგიული და აქტიური ხართ. დღეს რუტინული საქმეების შესრულებისასაც კი სიამოვნებას მიიღებთ. საინტერესო შეხვედრები და შოპინგი გელით. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
კარგი დღეა ახალი საქმეების დასაწყებად. მთავარია, არ მოიწყინოთ. გარშემო მყოფებთან ურთიერთობაში უნდა ისწავლოთ კომპრომისზე წასვლა. საღამო ფლირტის დროა.
წარმატება გელით სხვადასხვა სფეროში. იყავით მიზანმიმართული. საქმეებისა და ვალდებულებების მიუხედავად ყურადღება არ მოაკლოთ საყვარელ ადამიანს. საღამოს ავანტიურა გაგიტაცებთ.
მშვიდი და დაკვირვებული ხართ. არაფერი გიშლით ხელს, რომ განახორციელოთ ახალი იდეები. ზოგიერთს გავლენიანი მფარველი გამოუჩნდება. საღამო რომანტიკულ გარემოში გაატარეთ.
დღეს ნებისმიერი სირთულის საქმეს ადვილად გაართმევთ თავს. ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ. გამონახეთ დრო საოჯახო საქმეებისთვის.
დილიდანვე დაგეგეთ დღე, ჩამომწერეთ შესასრულებელი საქმეების სია. ზოგიერთს მნიშვნელოვანი ზარი, საუბარი ელის. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.