16 მაისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ეს საინტერესოა - 23:48, 15 May, 2017     3580
საინტერესო შეხვედრებით მდიდარი დღე გელით. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. საღამოს რომანტიკულ განწყობაზე დადგებით.
დღევანდელი დღე გამოცანებითა და სიურპრიზებითაა მდიდარი. მეტი ყურადღება დაუთმეთ მიღებულ ინფორმაციას. მეგობრების დახმარების იმედი გქონდეთ.
საინტერესო დღე გელით. მეტი დრო დაუთმეთ ყოველდღიური საკითხების მოგვარებას. პირად ცხოვრებაში სასიამოვნო სიახლეა მოსალოდნელი.
ნაკლებად ინერვიულეთ უმნიშვნელო საკითხებზე. მეტი დრო დაუთმეთ სასიამოვნო საქმიანობას. საქმიანი ურთიერთობის მოგვარებისას მეტად გამოავლინეთ დიპლომატია.
სამსახურში უამრავი საქმის შესრულება მოგიწევთ. იყავით ყურადღებით. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ნათესავებთან. საღამოს შეხვდით მეგობრებს.
საქმეები და პრობლემები ზედმეტი ძალისხმევის გარეშე მოგვარდება. მოერიდეთ დაძაბულობას პირად ურთიერთობაში; უფრო მეტიც, იუმორით შეხედეთ მოვლენებს.
დღეს გარშემო მყოფებს თქვენი ნიჭით, გარეგნობით მოხიბლავთ. კარგი დღეა იმიჯის შესაცვლელად, გარდერობის გასაახლებლად.
გაგიუმჯობესდებათ მატერიალური მდგომარეობა. სიურპრიზები გელით პირად ცხოვრებაში. საღამო მეგობრებთან ერთად გაატარეთ.
კარგი დღეა ოჯახური საკითხების მოსაგვარებლად. ნათესავები იდეების განხორციელებაში დაგეხმარებიან. საღამოს სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
მოწყენის საშუალება არ მოგეცემათ. საინტერესო შეხვედრები გელით გავლენიან ადამიანებთან. მეგობრებს დანაპირები შეუსრულეთ, მათთან ერთად იმხიარულეთ.
საინტერესო და მნიშვნელოვანი შეხვედრები გელით. მეტად გამოავლინეთ თქვენი ნიჭი და შესაძლებლობა. საღამოს საყვარელი ადამიანი მოწყენის საშუალებას არ მოგცემთ.
გავლენიანი მფარველების დახმარებით სასურველის მიღებას შეძლებთ. ზოგიერთს სრულიად უცნობიც კი დაეხმარება წარმატების მიღწევაში. სითბო და მზრუნველობა გამოავლინეთ საყვარელი ადამიანის მიმართ.