15 მაისის ასტროლოგიური პროგნოზი
მაქსიმალურად აღიჭურვეთ მოთმინებით, რათა არ იკამათოთ ახლობლებთან და კოლეგებთან. გაგიუმჯობესდებათ მატერიალური მდგომარეობა. შეეხმიანეთ უფროს ნათესავებს.
გააუმჯობესეთ ურთიერთობა კოლეგებთან, განსაკუთრებით, უცხოელებთან. იყავით მადლიერი ოჯახის წევრების მიმართ. საღამო ოჯახურ გარემოში გაატარეთ.
საქმიანი შეხვედრები და თათბირი დღის პირველ ნახევარში დაგეგმეთ. იყავით მშვიდი, მოერიდეთ ემოციების გამოხატვას. გაიუმჯობესეთ ჯანმრთელობა.
გაფრთხილდით, არ დაუშვათ შეცდომები მუშაობისას. იკონტაქტეთ მხოლოდ თქვენთვის სასიამოვნო ადამიანებთან. მეტი ყურადღება მიაქციეთ ბავშვებს. ზოგიერთი პრემიას მიიღებს.
მოერიდეთ კონფლიქტს გარშემო მყოფებთან. სხვა დღისთვის გადადეთ ახალი პროექტების განხილვა. მეტი ყურადღება დაუთმეთ საკუთარ თავს, ჯანმრთელობას, გამოიძინეთ.
ყურადღება გმართებთ ფინანსებთან ურთიერთობისას. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას სასიყვარულო პარტნიორთან. კარგი დღეა საოჯახო წვეულების მოსაწყობად.
აქტიური დღე გელით, განახორციელეთ შემოქმედებითი იდეები. მოერიდეთ დაძაბულობას უფროსთან ურთიერთობისას. გაიუმჯობესეთ რეპუტაცია.
დილიდან დაძაბული დღე გელით. მეტი ყურადღება გმართებთ მუშაობისას. ნუ დაძაბავთ ახლობლებთან ურთიერთობისას. იყავით გარშემო მყოფების მადლიერი.
მეტი დრო დაუთმეთ ფინანსური საკითხების მოგვარებას და პირადი ცხოვრებს გაუმჯობესებას. ნუ გააფორმებთ მნიშვნელოვან საბუთებს. ხვალისთვის გადადეთ ახალი საქმეების დაწყება.
საქმიანი შემოთავაზებები ყურადღებით განიხილეთ. თუ აუცილებელი არაა, დღეს ნუ გააფორმებთ კონტრაქტებს. გვიანობამდე სამსახურში ნუ გაჩერდებით. მეტი დრო გაატარეთ ნათესავებთან ერთად.
კარგი დღეა შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად. ფინანსური საკითხების მოგვარებისას მეტი ყურადღება გმართებთ. გაიუმჯობესეთ ჯანმრთელობა, ძილის რეჟიმი.
მნიშვნელოვანი და სასიამოვნო ცვლილებები გელით. მეტი დრო დაუთმეთ საოჯახო საქმეების მოგვარებას და ურთიერთობის გაუმჯობესებას ოჯახის წევრებთან.