12 მაისის ასტროლოგიური პროგნოზი
ყველა უსიამოვნებას წარმატებით გაართმევთ თავს. იყავით კეთილგანწყობილი გარშემო მყოფების მიმართ. სამსახურის საქმეების გამო ნუ მიატოვებთ საოჯახო ვალდებულებებს. კარგი დღეა შოპინგისთვის.
თუ მთელ დროსა და ენერგიას საქმეებსა და ვალდებულებებს დაახარჯავთ, საყვარელი ადამიანისთვის ვეღარ მოიცლით. საინტერესო შეხვედრები და ნაცნობობა გელით.
წარმატებული დღე გელით, არ გაგიჭირდებათ გარშემო მყოფებთან საერთო ენის გამონახვა და საქმეების მოგვარება. ზოგიერთი მნიშვნელოვან კონტრაქტს გააფორმებს. საღამო მხიარულებისთვის მოიტოვეთ.
მეტი დრო და ენერგია დაუთმეთ ახლობლების პრობლემების მოგვარებას. დღის მეორე ნახევარში შეხვდით მეგობრებს და დრო მხიარულად გაატარეთ.
იყავით ღიმილიანი და კეთილგანწყობილი გარშემო მყოფების მიმართ. რუტინული საქმიანობაც კი სიამოვნებას მოგანიჭებთ. საღამოს საყვარელი ადამიანი კომპლიმენტებით აგავსებთ.
პოზიტიური დღე გელით. სამსახურის საქმეების მიუხედავად გამონახეთ დრო და შეეხმიანეთ მეგობრებს. საოჯახო, სარემონტო საკითხები ოჯახის წევრებთან ერთად განიხილეთ.
ფორტუნა გწყალობთ, საქმეებს ადვილად გაართმევთ თავს. მომიხიბვლელი ხართ და საწინააღმდეგო სქესის ყურადღების მიპყრობა არ გაგიჭირდებათ. მთავარია, საყვარელი ადამიანი არ აეჭვიანოთ.
კარგი დღეა შეხვედრებისა და ურთიერთობების გასაუმჯობესებლად, როგორც სასიყვარულო, ისე საქმიან პარტნიორებთან. საღამოს სიმშვიდე და დასვენება მოგინდებათ.
დღეს საქმეებისთვისაც უნდა გამონახოთ დრო და გართობისთვისაც. იყავით მეტად ღიმილიანი. პირადი ცხოვრება სიურპრიზებით იქნება აღსავსე.
თუ გადაუდებელი საქმეები არ გაქვთ, მეტად დაისვენეთ. საღამოს საყვარელ ადამიანს რომანტიკული პაემანი მოუწყვეთ ან მეგობრებთან ერთად იმხიარულეთ.
არ არსებობს პრობლემა, რომელსაც თქვენ ვერ მოაგვარებთ. უბრალოდ, მუშაობისას მეტი ყურადღება გმართებთ დეტალებისადმი. საღამოს ნათესავებს უმასპინძლეთ.
საინტერესო მოვლენებით დატვირთული დღე გელით. წარმატება - პროფესიონალურ სფეროში. მოსალოდნელია შეხვედრა და სამომავლო გეგმის განხილვა გავლენიან ადამიანებთან.