5 მაისის ასტროლოგირუი პროგნოზი
დღეს დრო საქმეების მოგვარებას და მეგობრებთან ურთიერთობას დაუთმეთ. ზოგიერთებს წვეულებაზე დაპატიჟებენ. პირადი ცხოვრება სიურპრიზებითაა მდიდარი.
ნუ გაართულებთ ურთიერთობას გარშემო მყოფებთან. საღამოს გამონახეთ დრო და ოჯახის წევრებთან ერთად გაისეირნეთ სუფთა ჰაერზე.
დილიდან პოზიტიურად განეწყვეთ. მოაგვარეთ ის საქმეები, რომლებისგანაც უქმეებზე დაისვენებთ. საყვარელი ადამიანი სიურპრიზებით თავბრუს დაგახვევთ.
საქმეები დღის პირველ ნახევარში მოაგვარეთ და შუადღის შემდეგ დაისვენეთ. უმჯობესია, თუ ოჯახთან ერთად ქალაქგარეთ გაემგზავრებით.
სამსახურის საქმეები სტაბილურად გაქვთ. დახმარებისთვის კოლეგების შეწუხება ნუ მოგერიდებათ. საღამო შინ გაატარეთ, საყვარელ ადამიანს ნუ აეჭვიანებთ.
ნუ მოცდებით წვრილმანებზე და დაკვირვებით აკეთეთ თქვენი საქმე. საღამოს თანამოაზრეებს ესტუმრეთ ისინი იდეების განხორციელებაში დაგეხმარებიან.
გარშემო მყოფებთან ურთიერთობისას გამოიჩინეთ ტაქტი და მოთმინება. საღამოს თავგადასავლებისადმი გაგიმძაფრდებათ ინტერესი. მოერიდეთ საეჭვო საქმიანობას.
გარშემო მყოფებს იდეებითა და გეგმებით გააოცებთ. თუმცა, სიფრთხილე გმართებთ, გარემოცვაში შეიძლება მოშურნეებიც გყავდეთ. საყვარელი ადამიანი არ აეჭვიანოთ.
დაასრულეთ დაწყებული საქმეები. უფროსი გაკვირდებათ და ვალდებულებებისადმი ყურადღებით იყავით. საყვარელი ადამიანი თქვენს გასამხიარულებლად ყველა ღონეს იხმარს.
ახალ მეგობრებს გაიჩენთ, საჭირო ადამიანებს გაიცნობთ. იყავით მაქსიმალურად გახსნილი ურთიერთობისთვის. საღამო შინ, მშვიდ გარემოში გაატარეთ.
საქმეების მოგვარებას დასვენებაც შეუთავსეთ. კოლეგებთან ერთად დალიეთ ყავა, განიხილეთ ახალი ჭორები. საღამო ნათესავებთან ერთად გაატარეთ.
წარმატებული დღე გელი. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა გარშემო მყოფებთან. თქვენი პოზიტივი კოლეგებსა და მეგობრებს გაუზიარეთ. პირად ურთიერთობაში ჰარმონია და იდილია დაისადგურებს.